Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Διαπιστώνεις ότι γερνάς όταν τα κεράκια κοστίζουν περισσότερο από την τούρτα των γενεθλίων σου.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Μια φορα και τέλος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120357 από winnerakos στις 18 Μαΐου 2013, 4:20μμ

winnerakos

μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπέρα , καινούργιος εδώ .
21+ χρονών είμαι αυτη την περίοδο με την πρωην μου(3 χρονια σχεση) με την οποια είχαμε χωρίσει για 1.5 χρόνο .
Για να μην λεω πολλά μπαίνω στο ψητό και θέλω να ρωτήσω αγόρια και κορίτσια .
Κάνουμε τρελό, παθιάρικο σεξ αλλα μόλις τελειώσουμε και εγω και αυτή μετα εγώ δεν θέλω να μου κανει το παραμικρό ενω αυτή θέλει και αλλο !
Και αν καταφέρει να με καυλώσει δεν είναι τοσο ωραίο οσο την πρώτη φορά
Πιο παλια στην 3χρονη σχέση μας γινόταν το αντίθετο εγώ ηθελα συνέχεια και ήμουν συνεχώς σε στύση και αυτή μετά την πρώτη φορα δεν ήθελε αλλο.

Το εχει πάθει κανεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #120360 από Akis2000 στις 18 Μαΐου 2013, 6:14μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ίσως να κάνω και λάθος φίλε αλλά νομίζω ότι σου έφυγε η φλόγα που είχες στην αρχή. Συμβαίνει όταν παύουμε να είμαστε ερωτευμένοι με το ταίρι μας. Δύο είναι πλέον οι λύσεις. Η' το αποδέχεσε και συνεχίζεις γιατί μπορεί να μην είσαι ερωτευμένος μαζί της αλλά την έχεις ξεχωρίσει και πιστεύεις ότι αξίζει να κάνεις κάτι σοβαρό μαζί της, ή δίνεις ένα τέλος και πας για άλλα. Στην ηλικία που είσαι σε κόβω για το δεύτερο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120365 από Blackferry στις 18 Μαΐου 2013, 10:19μμ

Blackferry

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/5/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Είχα ακριβώς το ίδιο θέμα με εσένα.εγώ ήθελα τότε όπως και ο φίλος μου ενώ τώρα,δεν μπορεί.θεωρώ ότι έχει χαθεί το πολύ ενδιαφέρον επειδή βλέπεις άμεση ανταπόκριση από αυτην.η γνώμη μου είναι εάν περνάτε καλά να συνεχίσετε προσπαθώντας να βρείτε νέα πράγματα να κάνετε με λίγη φαντασία σίγουρα υπάρχουν.αλλιώς εάν δεν δείτε βελτίωση να σκεφτείτε σε αυτό.προσπαθείστε ΌΜΩΣ και μιλίστε για όλα αυτα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login