Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είναι μέρες που είσαι περιστέρι, αλλά τις πιο πολλές είσαι το άγαλμα.
Σάββατο, 20 Απριλίου

εχω μεγαλο στηθος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120426 από natasa SIA στις 22 Μαΐου 2013, 2:21μμ

natasa SIA

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
καλησπερα σας.το προβλημα μου ειναι οτι εχω μεγαλο στηθος και αυτο δεν αρεσει στο αγορι μου.δεν το ακουμπαει καν και μου εχει πει οτι δεν του αρεσουν τα μεγαλα στηθοι.μου εχει πει οτι θελει να κανω σμικρυνση αλλα εγω δεν θελω γιατι ειμαι 17 χρονων ακομα.με στεναχωρει πολλη που δεν του αρεσουν.αν και εχω γυμνασμενο σωμα γιατι γυμναζομαι καθημερινα,εχω αρκετα μεγαλο στηθος και εμενα μου αρεσει..τι να κανω για να αρεσει και σε αυτον?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #120427 από chuck norris στις 22 Μαΐου 2013, 2:55μμ

chuck norris

μέλος από: 21/6/2011
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σαν να μου λέει έμενα η κοπέλα μου να κόψω τον Π****ο μου επειδή είναι πολύ μεγάλος?!?
Κοριτσάρα μου αυτά είναι προσόντα όπου πρέπει να αισθάνεσαι και ΠΟΛΥ τυχερή που τα έχεις. Οι πλείστοι άνδρες λατρεύουν τα μεγάλα στήθη. Τώρα επειδή βρέθηκε αυτός που δεν του αρέσουν, δεν πρέπει να στεναχωριέσαι και ούτε να το σκέφτεσαι για σμίκρυνση.   Γυμνασμένη με μεγάλο στήθος εμένα Θεά μου ακούγεσαι!
Δεν μπορείς να κάνεις και τίποτα για να του αρέσουν, επειδή βρίσκεται σε μια κατηγορία ανδρών που δεν γουστάρουν απλά τα μεγάλα στήθη.
Προσπάθησε να τον κάνεις να του αρέσουν!(Με οποιοδήποτε τρόπο αν με πιάνεις ;))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120428 από paranoikos στις 22 Μαΐου 2013, 3:46μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Να του πεις να παει να κοιταχτει!! τι σοι αντρας ειναι!!! παει καλα!! ασε ησυχο το στηθος σου κοπελα μου!! ειναι δωρο!! δεν θα πας να το βγαλεις κιολας!! αμα δεν του αρεσει εχει και αλλου πορτοκαλιες πες του!! το σωμα σ ειναι η φαντασιωση καθε αντρα!! αν αυτος ειναι ανωμαλος δεν φταιει κανεις!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120429 από M1k3y στις 22 Μαΐου 2013, 3:47μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Δεν υπάρχει σωτηρία, παράτα τον και βρες άλλον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120430 από aglina στις 22 Μαΐου 2013, 3:51μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Δικιο εχουν μην κανεις καμοια βλακια. Στην πληοψηφια των ανδρων αρεουν κ ιδικοτερα αφου ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΕ ΕΣΕΝΑ μην κανεις καμοια αλλαγη για ενα αγορι οποιαδιποτε αν δεν το θες εσυ. Εισαι ακομα μικρι για να κανεις κατι που θα το εχεις για ολη σου τη ζωη. Το αγορι σου θα πρεπει να σε αγαπαει οπως εισαι οπως κ εσυ αυτο.

*δεν μου δινεις κ εμενα λιγον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120437 από awer στις 23 Μαΐου 2013, 2:02πμ

awer

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
natasa SIA@ ως μεγαλυτερος θα σου ελεγα να κοιταξεις αλλου την οδο... σε αλλους αρεσουν τα μεγεθη σε αλλους αρεσουν ο εαυτο μας, και ειμαι σιγουρος οτι εχεις και γαμω των χαρακτηρα μην των αποπαιρνεις για τα λογια των μικρων...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120439 από natasa SIA στις 23 Μαΐου 2013, 9:00πμ

natasa SIA

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
σας ευχαριστω πολλη ολους για τισ γνωμες σας..με βοηθησατε πολλή :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121626 από Vasilis_A στις 08 Ιουλίου 2013, 12:15μμ

Vasilis_A

μέλος από: 8/7/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
παντος αυτα να ξερεις ειναι προσοντα και αρεσουν να ξερεις. αν δεν του αρεσουν να μην τα πιανει και αν μην τα κοιταει. δεν θα χαλασεις το σωμα σου για εκεινον.γιατι πιστεψε με θα το χαλασεις. το στηθος δειχνει θυληκοτητα ποσο μαλλον το μεγαλο. αν δεν του αρεσει να παει να βρει αλλη.μη χαλιεσαι καιμην στενοχωριεσαι. θα μ πεις οτι τον θελεις. ναι οκ αλλα αν δεν του αρεσει το σωμα σου τι θα κανεις δηλ θα καθεσαι και θα τον παρακαλας και θα περιμενεις απλα να το αποδεχτει? τεσπα απλα την γνωμη μ ειπα εσυ ξερεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121631 από marioh στις 08 Ιουλίου 2013, 1:24μμ

marioh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/7/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
παρατατον ειναι χαζος δεν παιζει να ειναι αντηροποσ που να μιν του αρεσει το στιτηος ιδικα αν ειναι μεγαλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121746 από tsakos στις 12 Ιουλίου 2013, 5:01μμ

tsakos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
καντου πεχνιδια με το στηθος σου, για να καταλαβει τι χανει , απλα αυτοσχεδιασε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login