Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Web 2.0, καλάθι της νοικοκυράς, Μολώχ της ασφάλτου, φιλανθρωπία εταιρειών. Ισοδύναμα ανύπαρκτα πράματα.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Πώς να του φερθώ για να μην ξενερώσει;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120464 από Aliki Skok στις 24 Μαΐου 2013, 12:05πμ

Aliki Skok

Εικονίδιο
μέλος από: 23/5/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
   Γεια σας! Είμαι 16 χρονών. Πριν 2 μήνες περίπου είχα μια σχέση πολύ καλή και είμασταν πραγματικά πολύ ερωτευμένοι, είχαμε κάνει σεξ και δεν το μετάνιωσα. Όταν χωρίσαμε όμως μου ήτανε πολύ δύσκολο να το ξεπεράσω.      
   Τέλος πάντων, μετά από καιρό ένα παιδί, ένα χρόνο μεγαλύτερος μου, που είναι πολύ γνωστός στην πόλη μου και γενικά τον θέλουν πολλές κοπέλες. Μου είπε να κάνουμε φάση και κάτι παραπάνω. Εγώ επέμενα και του έλεγα πως δεν θέλω να κάνουμε κάτι παραπάνω και να μείνουμε μόνο στην φάση. Όμως μερικές φορές με ανάβει πολύ και μιλάμε κάπως πρόστυχα. Προσπαθώ να μην του δίνω ελπίδες πως θα κάνουμε κάτι άλλα φοβάμαι πως έτσι θα τον χάσω και δεν θέλω γιατί προσπαθώ να ξεπεράσω τον πρώην μου. Του λέω συνέχεια πως θα δούμε πως θα έρθουν τα πράγματα άλλα αυτός επιμένει. Θα ήθελα κάποια φορά να κάνουμε ίσως κάτι παραπάνω αλλά είναι πολύ κουτσομπόλης και θα το μάθουν όλοι. Τι να κάνω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120465 από Katerinoulapapa στις 24 Μαΐου 2013, 11:53πμ

Katerinoulapapa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/5/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Λοιπόν δες...καταρχήν θα κανεις κάτι παραπάνω ΜΟΝΟ αν το θέλεις κ εισαι έτοιμη...μετα όμως?μπορει αυτός να θέλει μονο μια φορά να γίνει κ μετα αντίο..αν δεν έχεις πρόβλημα εσυ με αυτο τότε εντάξει!οσο για αυτο που είπες οτι ειναι κουτσομπολης δυο λύσεις υπάρχουν.. Η θα του πεις οτι οτι κάνετε θα μείνει αυστηρά μεταξύ σας η θα μαθευτεί κ ίσως ετσι να κανεις το πρώην σου να ζηλέψει...εσυ τον χωρισες η αυτός?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login