Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εις οιωνός άριστος: Αμύνεστε περί πάρτης.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

φαση???

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120644 από athina21 στις 01 Ιουνίου 2013, 12:15μμ

athina21

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σε ολους σας.Εχω μια μικρη ερωτηση να κανω.Λοιπον πριν απο περιπου ενα μηνα εγινε κατι με το πρωιν αγορι μου. Βγαιναμε περιπου ενα μηνα και μια μερα πηγα σπιτι του εκει εγινε κατι που μπορει να χαρακτηριστει ως μιση φαση.Δυο μερες αργοτερα χωρισαμε γιατι καταλαβα οτι το μονο που ηθελε ηταν να προχωρισουμε απο την φαση σε κατι παραπανω και μετα να με παρατησει (ευτηχως προλαβα και τον χωρισα πρωτη
).Πισω στο θεμα μας τωρα.Θελω να μου πειτε αν τελικα αυτο που καναμε ηταν φαση.Για αρχη απλα φιλιομασταν.Μετα ξαπλωσαμε μαζι ακι μου εβγαλε την μπλουζα και μετα εγω την δικια του.Τελως και εφοσον δεν ειχαμε και πολυ χρονο ξεκινησε να με αγγιζει κατω απο το σουτιεν.Εκει σταματησαμε και δεν τον αφεισα να προχωρισει με το να μου βγαλει το σουτιεν τελειως.Πειτε μου αυτο ηταν φαση?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #120648 από art23 στις 01 Ιουνίου 2013, 1:22μμ

art23

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν ξερω τι ενοεις με τον ορο φαση α8ηνα.Εγω το λεω ενα ψιλοχαμουρεμα..... αν ηταν λιγη ωρα ελαφρη χαμουρεμα.....αν ηταν αρκετη ωρα πας στο χαμουρεμα σκετο.....αυτα.

Καλο μηνα και καλο καλοκαιρι να εχουμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login