Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Λάθος" είπε ο σκαντζόχοιρος και κατέβηκε απ' τη βούρτσα.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Ατυχή περιστατικά στην τάξη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120649 από klopitsis στις 01 Ιουνίου 2013, 2:50μμ

klopitsis

Εικονίδιο
μέλος από: 31/5/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ξεκινώ με την δική μου, θα μιλήσω χωρις ευφημισμούς.

Τέτοια εποχή 3 χρόνια πριν. 1η λυκειου εξετάσεις, μάθημα: γεωμετρια.
Κοπέλα (με την οποία ήμουν τσιμπημένος, καλύτερη μαθήτρια στην τάξη) έχοντας ξεχάσει να φέρει χάρακα πλησιάζει το θρανίο μου και μου λέει:
"τον δανείζομαι για λίγο ε? δεν πειράζει;" "οχι" τις λέω

Και τότε είναι που η πραγματικότητα με χτυπάει κατάμουτρα, κάθως κάνοντας ένα σύντομο flashback θυμάμαι ότι με αυτόν τον χάρακα την προηγούμενη μέρα το βράδι είχα μετρήσει (ως αγωνιών για το μέγεθος του έφηβος) τον πατουφίνο μου οπότε προσπερματικά και τα συναφή είχαν αλοίψει όλο τον χάρακα

Με έλουσε κρύος ιδρώτας, γιατί δεν της έδωσα τον άλλο; ο μαλάκας, είπα. Αλλά μετά ήρθα στα ίσα μου και συνέχισα το διαγώνισμα, λεώ, και τί έγινε; no big deal... για να γυρίσω και να την δω σε κλασική αμήχανη στιγμή οπού ρωτούσε την καθηγήτρια για διευκρίνηση να έχει βάλει τον χάρακα στο στόμα της και να τον δαγκώνει...

Την λυπήθηκα την κακομοίρα και περιέργως μου ήρθε αναγούλα....που να ήξερε η καημένη που ήταν χθες ο χάρακας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120687 από art23 στις 03 Ιουνίου 2013, 1:17πμ

art23

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Αναγουλα γιατι σου ηρ8ε?? αν πηγαινες μαζι της και σου ελεγε να την χυσεις στο στομα 8α σου ερχοταν αναγουλα? σιγουρα 8α της αρεσε και η μυρωδια του χαρακα..........
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login