Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα βρώμικο βιβλίο είναι σπάνια ένα σκονισμενο βιβλίο.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Κολλαω στην πραξη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120711 από Aprosarmostos P στις 04 Ιουνίου 2013, 1:52πμ

Aprosarmostos P

Εικονίδιο
μέλος από: 25/5/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Είμαι 17 χρονών.Από σεξουαλικές εμπειρίες είχα πολλές κοπέλες αλλα ακόμα δεν έχω δει γυναικείο όργανο αφού πάντα κολλούσαμε μεχρι πίπα.Θέλω να παω σε ένα μπουρδέλο να κανω τη δουλειά μου αλλα ντρέπομαι πολλύ να παω μόνος μου και στους φίλους μου έχω πει οτι έχω γαμήσει.Άμα πάω μόνος μου θα σκαλώσω σε τοσο κόσμο μπροστά.όταν μπώ μέσα στον οίκο σε ποιόν πρέπει να απευθυνθώ για να με κατευθύνει? Επεπλέον τον έχω όταν δεν είναι σε στύση 6 εκ. και σε στύση 16.Είναι φυσιολογικό? Ευχαριστω προκαταβολικά για τις απαντήσεις και γαι το χρόνο που αφιερώσατε :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120722 από Gray στις 04 Ιουνίου 2013, 3:50μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
ανοφελο να πας σε πουτανα , Δεν ειναι το παν να γαμησεις , και αν γαμησεις τι ? θα γινεις "ανδρας" ? . Ολα αυτα ειναι μαλακιες ...

Ολα θα ερθουν με την ωρα τους , οσο θα βιαζεσαι τοσο τα πραγματα θα περιπλεκονται και εσυ θα αμφιταλαντεβεσαι μεσα στους ενδοιασμους .

Φυσιολογικοτατο το μεγεθος . πανω απο το Μ/Ο

απλα , βγαλε απο το μυαλο σου τετοιου ειδους "πρεπει" . οχι δεν πρεπει να γαμησεις επειδη γαμησαν οι φιλοι σου , οταν θα ερθει η ωρα ουτε θα κολλισεις ουτε τπτ . Ολα φλου ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120724 από Aprosarmostos P στις 04 Ιουνίου 2013, 4:26μμ

Aprosarmostos P

Εικονίδιο
μέλος από: 25/5/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου απλά όταν θα έρθει η ώρα για να γαμήσω και δει η γκόμενα οτι δεν έχω γαμήσει θα το μάθουν και οι φίλοι μου...:(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120733 από paranoikos στις 04 Ιουνίου 2013, 9:28μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
πως θα το δει ρε αναρχικε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120833 από -Temeteron- στις 07 Ιουνίου 2013, 11:57πμ

-Temeteron-

Εικονίδιο
μέλος από: 7/6/2013
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Καλημέρα σύντροφε (:Ρ). Λοιπόν βρες κάποιον έμπιστο και έμπειρο φιλαράκο να πάτε παρεούλα να κάνεις κάτι επειδη το θες εσυ όχι επειδή πρέπει ουτε επειδή το έκαναν οι άλλοι... Και μια ερώτηση. Πως θα δεί ότι δεν έχεις κάνει σεξ; Απλά φέρσου με αυτοπεποίθηση και μην αγχώνεσαι ή φοβάσαι θα έρθει απο μόνο του.. υποθέτω.. αν σε βοήθησα φίλε μου αποδεκτή και μην ψαρώνεις :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login