Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Όσο γρηγορότερα ελέγξεις την πάνα του μωρού, τόσο συντομότερα θα δεις ότι είναι κατουρημένη.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

ειναι προβλημα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120734 από nikoleeetaki στις 04 Ιουνίου 2013, 9:41μμ

nikoleeetaki

Εικονίδιο
μέλος από: 4/6/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ειμαι 17 χρονων και εχω ενα προβλημα. εχω παρατηρησει οτι τα μικρα χειλη (εκει πατω) ειναι πολυ πολυ σκουρα, αλλα μονο στην ακρη τους. ειναι προβλημα? ας μου πει καποιος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120746 από thomasla στις 05 Ιουνίου 2013, 11:40πμ

thomasla

Εικονίδιο
μέλος από: 4/6/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Όχι δεν είναι πρόβλημα, συχνά αλλάζουν χρώμα λόγω ορμονικών μεταβολών. Πήρες μήπως κάποιο αντισυλληπτικό; Αν σου είναι ερεθισμένη η περιοχή για μέρες και τσούζει ή πονάει τότε ίσως είναι πρόβλημα και καλύτερα να επισκεφτείς τον/την δερματολόγο ή γυναικολόγο σου. Διαφορετικά δεν είναι τίποτα. Μικροερεθισμοί πάντα μπορεί να υπάρξουν. Συνήθως περνάνε. Να προσέχεις τι σαπουνάκι, αφρόλουτρο κλπ χρησιμοποιείς εκεί κάτω, να προτιμάς ουδέτερα αλλιώς μπορεί να σου βλάψουν τα "καλά" βακτήρια που υπάρχουν εκεί κι αποτελούν τη φυσική άμυνα της περιοχής. Άλλαζε τακτικά εσώρουχο κι αν χρησιμοποιείς ταμπόν μην ξεχάσεις ποτέ να το αλλάξεις ακόμη κι αν δε νιώσεις υγρασία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121380 από 3enia στις 27 Ιουνίου 2013, 6:06μμ

3enia

μέλος από: 19/1/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
και εμενα ετσι ειναι (ειμαι 15 )ομωσ εμενα δεν με τσουζει ουτε με ποναει και παντα ετσι μου ειναι ...μηπως εγω εχω προβλημα ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121395 από thista στις 29 Ιουνίου 2013, 12:49μμ

thista

μέλος από: 27/6/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Έγραψε:(3enia@27 Ιουνίου 2013)
και εμενα ετσι ειναι (ειμαι 15 )ομωσ εμενα δεν με τσουζει ουτε με ποναει και παντα ετσι μου ειναι ...μηπως εγω εχω προβλημα ;


Όχι κουκλα μου, εκεινω το σημειο ειναι πιο σκουρο σε ολες της γυναίκες.
Δεν εχεις τιποτα.Οπως και στους αντρες και ας μην το βλέπει ποτε ο ηλιος ειναι πιο σκουρο απο το υπολοιπο σωμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login