Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Ποσά αντιστρόφως ανάλογα: Όσο περισσότερο προσπαθείς να κάνεις παιδί, τόσο λιγότερο θα απολαμβάνεις το σεξ.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

μεγεθος ..αλλα...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120855 από kostas-kir στις 07 Ιουνίου 2013, 9:44μμ

kostas-kir

Εικονίδιο
μέλος από: 31/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
καλυσπερα σε ολους εχω ενα θεματακι που θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας οταν ειναι κατω ειναι 7,5 εκατ. και περ. 9 εκατ και σε στηση 12 εκατ και περι.11 αλλα οντας ξανθος (αργει η αναπτυξη) αρχισα να εξπερματονω οπως και να βγαζω τρυχες στα 16,5 και τωρα ειμαι 17,5 η αλhθεια ειναι οτι εχω δει διαφορα (μεγεθους) επισης μονο κατι χνουδακια στο προσωπο οποτε ηθελα να ρωτισω εχω καμια ελπιδα να μεγαλωση καπως??
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #120866 από kostas56123 στις 08 Ιουνίου 2013, 2:51πμ

kostas56123

Εικονίδιο
μέλος από: 8/6/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έχεις ακόμα ένα περιθώριο.Συνήθως η αύξηση του μεγέθους του πέους,με φυσικό τρόπο,είναι από 13-19 χρονών.Το νορμάλ μήκος ενός πέους είναι από 12 έως και 18cm,σύμφωνα με μία έρευνα που έκαναν οι Αμερικάνοι.Ο καλύτερος τρόπος να αυξήσεις το μέγεθος του είναι απλώς να το τραβάς !!! Καθημερινά και στην αρχή για ένα περίπου λεπτό κράτα με το ένα χέρι σου την βάση του πέους και με το αλλά λίγο πιο κάτω από το "κεφάλι".Στην συνέχεια τράβα το ελαφρά και μέτρα από μέσα σου ως το 60.Κανε το αυτό καθημερινά για 15 μέρες.Στην συνέχεια ανά 15 μέρες πρόσθεσε και 5 δευτερόλεπτα στον χρόνο που το τραβάς.Μετά από 2 - 3 μήνες αν το κάνεις με πρόγραμμα θα πάρεις 0,5 με 1 πόντο.Ελπίζω να φάνηκα χρήσιμος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121053 από Agnostos Gnosti στις 16 Ιουνίου 2013, 9:27μμ

Agnostos Gnosti

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φίλε επειδή κι εγώ πάσχω από αυτή την αργή ανάπτυξη και αυτό τον μήνα μπαίνω στα 17, μπορείς να μου πεις πότε σου μεγάλωσε σε πια ηλικία περίπου; κι όταν παρατήρησες πως μεγαλώνει πόσο καιρό σου πήρε για να ολοκληρωθεί η ανάπτυξη σου ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login