Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Web 2.0, καλάθι της νοικοκυράς, Μολώχ της ασφάλτου, φιλανθρωπία εταιρειών. Ισοδύναμα ανύπαρκτα πράματα.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Έφηβος περι sex και πέος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121069 από giannisma στις 17 Ιουνίου 2013, 3:03πμ

giannisma

μέλος από: 17/6/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καλημέρα,

Είμαι 15 χρονών,Δεν έχω κάνει ακόμα σεξ,αν και πιστεύω θα γίνει σύντομα..Έχω φύμωση στο πέος..Επείσης,με την φύμωση είναι 12-13cm

Θα ήθελα να ρωτήσω μερικά πράγματα..

1)Μπορεί να γλυτώσω την ''περιτομή'' μιας και έχω φύμωση κάνοντας θεραπεία με αλοιφή στεροειδών η γενικά αλοιφή χαλάρωσης;Ανοίγει όταν είναι φουλ κ@υλ@ κοντά 0.5cm..Δηλαδή φένεται καθαρά η σχισμή της ουρίθρας..
2)Μπορώ να κάνω sex έχωντας φύμωση;;Εννωείτε με προφυλακτικό..Χωρίς να πονέσω η να είναι επικύνδινο
3)Είναι φυσιολογικό το μήκος;Μέχρι ποια ηλικία μεγαλώνει;

Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121091 από giannisma στις 17 Ιουνίου 2013, 4:47μμ

giannisma

μέλος από: 17/6/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Help Please!
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #121171 από CosCan στις 21 Ιουνίου 2013, 3:48μμ

CosCan

μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπον φιλε απο οσο ξερω για την πρωτη σου ερωτηση εαν εχεις φιμωση δεν νομιζω να γλυτωνεται η περιτομη εκτος αν εχεις ελαχιστη που παλι σου κανουν μερικη περιτομη. Για την δευτερη ερωτηση μπορεις να κανεις σεξ εχοντας φιμωση και δεν νομιζω να πονεσεις ουτε ειναι επικυνδινο αλλα δεν θα νιωσεις σχεδον τιποτα εκτος απο την ζεστασια του κολπου, διοτι η βαλανος σου θα ειναι κρυμμενη και ετσι δεν θα ερεθιστεις. Τωρα στην τριτη ερωτηση μια χαρα ειναι το πεος σου για την ηλικεια σου αλλα επισης απο οσο ξερω αν εχει φιμωση επειδη το ζοριζει δεν μπορει να μεγαλωσει ευκολα δηλαδη αν δεν ειχες φιμωση μπορει να ηταν κανα ποντο μεγαλυτερο. Μπορει σε λιγο καιρο οταν θα μεγαλωσει κι αλλο οταν εχεις στυση να σε ποναει επειδη θα ειναι πολυ σφικτο το πετσακι. Το πεος μεγαλωνει συνηθως μεχρι τα 21. Φιλε για την υγεια σου προκειται αν εχει φιμωση και το εχει πει και γιατρος (ουρολογος-ανδρολογος) μην αφηνεις να περναει καιρος και κανε περιτομη, γιατι ετσι που ειναι συνεχεια κλειστο εκτος οτι στο σεξ δεν θα αισθανεσαι τιποτα το τρομερο μπορει να παθεις και καμια μολυσνη οπως ουρολοιμωξη και αλλα τετοια. Αυτα απο εμενα. Πατα αποδεκτη απαντηση αν σε καλυψα και... ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ αν επιλεξεις να κανεις περιτομη !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login