Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το αρνάκι το σφάζουμε το Πάσχα. Τον υπόλοιπο χρόνο δεν το ενοχλούμε.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Περιεργη κατασταση κατα τον αυνανισμο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121335 από EvaXIII στις 27 Ιουνίου 2013, 3:36πμ

EvaXIII

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια.Με λενε Ευα και ειμαι 15μιση ετων.Εφτιαξα τον λογαριασμο για να γραψω για μια κατασταση η οποια με εχει θορυβισει.Παροτι εχω βγει με 2-3 παιδια δεν εχω κανει τιποτα παραπανω απο φιλια,αγκαλιες (ε και κανα χουφτοματακι)!Παρολα αυτα στο σπιτι εχω κανει κατι περισσοτερο,κυριως με την κλειτοριδα,με μικρη εως μεγαλη βοηθεια απο πορνογραφικο υλικο το οποιο βρισκω στο ιντερνετ.Κατα την διαρκεια του αυνανισμου μου συμβαινει κατι περιεργο και θελω σας παρακαλω να μου πειτε αν ειναι φυσιολογικο.Καθως λοιπον ειχα τοποθετησει το χερι μου στην κλειτοριδα κανοντας τις συνηθισμενες κινησεις και μετα απο 2-3 λεπτα αυνανισμου ενιωθα κατι περιεργο,σαν να φουσκνωνε ενα μπαλονι στην κυστη μου και ηθελα να ουρησω.Ε, αυτο το πραγμα μου συνεβη πολλες φορες και σταματουσα επειδη φοβομουν μην ουρησω στο πατωμα.Την Δευτερα ομως ειχα αναψει τοσο πολυ που ξεχαστηκα και αφεθηκα εντελως.Τοτε πεταχτηκε ενα ασπρο προς διαφανες [περισσοτερο ασπρο ομως] υγρο το οποιο εκσφενδονιστηκε στο πατωμα και αρχισαν τα ποδια μου να τρεμουν σαν τρελα.Σχεδον εχασα την ισορροπια μου.Η διαδικασια αυτη συνεχιστηκε αλλες δυο φορες,τις οποιες εβγαλα λιγοτερο υγρο .Ετρεμα για περιπου 20 δευτερολεπτα.Παροτι ενιωσα απιστευτα,υπεροχα,φανταστικα,τελεια και ηταν η καλυτερη εμπειρια της ζωης μου φοβηθηκα λιγο.Ειναι κατι που δεν εχω ξαναδει στα βιντεο [πορνο].Ειναι φυσιολογικο?Ειχα χασει εντελως τον ελεγχο.Πειτε αν σας εχει συμβει κατι τετοιο ποτε?Please θα βοηθησουσατε παρα πολυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #121343 από thista στις 27 Ιουνίου 2013, 11:01πμ

thista

μέλος από: 27/6/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αυτο που εγινε είναι Squirting, δεν μπορούν να το κάνουν ολες οι γυναίκες αυτο, παρα μόνο κάτω του 40% τουλαχιστον.
Ειναι το τελικο στάδιο του οργασμού, εξπερματωση με λίγα λογια, λιτα απλα και ωραια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121373 από Rossonero στις 27 Ιουνίου 2013, 4:46μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Ειναι αυτο ακριβως που λεει ο φιλος απο πανω...εφτασες στο τελικο σταδιο του οργασμου το λεγομενο (squirting)δεν ξερω αν το κανει μονο το 40% παντως δεν μπορουν να το κανουν ολες οι γυναικες..για να μαθεις περισσοτερες πληροφοριες για αυτο το θεμα απλα πληκτρoλογισε την λεξη squirting στο google.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121392 από EvaXIII στις 29 Ιουνίου 2013, 1:31πμ

EvaXIII

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις σας!Εψαξα στο ιντερνετ και βρηκα πολλα στοιχεια για το squirting.Πραγματικα νομιζα οτι ηταν μια ανωμαλια αλλα τελικα ηταν φυσιολογικο.Η αληθεια ειναι βεβαια οτι εγω το κανω πολυ πιο εντονα απο ολες τις κοπελες στα βιντεο [ειδικα χτες που το προσπαθησα και ειχα πιει μπολικο νερο και ημουν ανετη,χωρις αγχος] που ειδα αλλα αυτο δεν ειναι απαραιτητα κακο.Παντος πραγματικα ειναι πολυ καλυτερο απο εναν απλο οργασμο.Ειναι το κατι αλλο.Τεσπα thanks
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121394 από thista στις 29 Ιουνίου 2013, 12:46μμ

thista

μέλος από: 27/6/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Έγραψε:(EvaXIII@29 Ιουνίου 2013)
Σας ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις σας!Εψαξα στο ιντερνετ και βρηκα πολλα στοιχεια για το squirting.Πραγματικα νομιζα οτι ηταν μια ανωμαλια αλλα τελικα ηταν φυσιολογικο.Η αληθεια ειναι βεβαια οτι εγω το κανω πολυ πιο εντονα απο ολες τις κοπελες στα βιντεο [ειδικα χτες που το προσπαθησα και ειχα πιει μπολικο νερο και ημουν ανετη,χωρις αγχος] που ειδα αλλα αυτο δεν ειναι απαραιτητα κακο.Παντος πραγματικα ειναι πολυ καλυτερο απο εναν απλο οργασμο.Ειναι το κατι αλλο.Τεσπα thanks


Καλό squirting λοιπόν. ;p
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121457 από EvaXIII στις 01 Ιουλίου 2013, 12:58πμ

EvaXIII

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
χαχαχαχαα
thanks
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121572 από kilovatoras στις 05 Ιουλίου 2013, 4:42πμ

kilovatoras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/7/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
na xerese gt auto einai ligo spanio se gineka legete squirting :\ kapws etsi
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121715 από DIALOGOS στις 11 Ιουλίου 2013, 11:28μμ

DIALOGOS

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Οι αδένες που παράγουν αυτό το υγρό,δεν υπάρχουν σε όλες τις γυναίκες.Όταν υπάρχουν βρίσκονται κοντά στην ουρήθρα, γι αυτό και δημιουργείται η αίσθηση της ούρησης.Δεν είναι ούρα βέβαια,αλλά σύμφωνα με κάποιους ερευνητές μοιάζει πολύ με το υγρό που παράγει στον άντρα ο προστάτης.Οι αδένες αυτοί λέγονται λοιπόν παραουρηθραίοι αδένες ή αδένες του Skene (απ τον επιστήμονα που τους πρωτοανάφερε).Σε αυτούς λοιπόν τους αδένες οφείλεται το Squirting ή γυναικεία εκσπερμάτιση όπως κάποιοι άλλοι το λένε.Καλό θα ήταν να θυμώμαστε ότι δεν είναι υποχρεωτικό να συμβεί σε όλες τις γυναίκες ακριβώς γιατί οι αδένες αυτοί δεν έχουν την ίδια ανάπτυξη σε όλες τις γυναίκες.Ωστόσο είτε με τους αδένες αυτούς είτε χωρίς αυτούς,είτε με Squirting είτε χωρίς,κάθε γυναίκα μπορεί να απολαύσει το σέξ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login