Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εμείς εδώ εφηύραμε αυτό που λέτε τώρα Web 2.0, και ξέρουμε τα χάλια του.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Δυπ συνεχομενες σεξουαλικες αποτυχιες...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121426 από kwstaras2310 στις 30 Ιουνίου 2013, 3:02πμ

kwstaras2310

Εικονίδιο
μέλος από: 30/6/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολους σας... Πραγματικα ελπιζω στην βοηθεια σας γτ ενα φορουν ειναι πλεον η μονη μου επιλογη... Ειμαι 17 χρονων... ενα παιδι φυσιολογικο μεχρι τωρα με τις σχεσεις μου με τα ακυρα μου και τις επιτυχιες μου...μετα απο εναν χωρισμο ομως αποφασισα να επισκευτω επαγγελματια...ο λογος ? να εκδικηθω την πρωιν κοπελα μου που δεν με επελεξε για να προχωρισει... πηγα λοιπον και ακουγοντας πως οι περισσοτεροι τελειωνουν κατευθειαν 'τραβηξα και δυο απο το σπιτι΄' το αποτελεσμα ? πρωτον ΠΑΡΑ πολυ καλη στυση και δεν ολοκληρωσα... ακομα κ οταν η που***να τα παρατησε και αρχισε να το παιζει με το χερι μου επεσε... απογοητευμενος απο τον εαυτο μου και με καινουριες ανασφαλειες στην πλατη μου δεν ακουμπησα γυναικα για τρεις μηνες παρολο που ειχα τις αμφιβολιες μου... και ενα βραδυ μου την βαραει και επισκεπτομαι αλλη μια φορα επαγγελματια... αποτελεσμα ? παλι κακη στυση και παλι δεν τελειωσα... αυτην την στιγμη δεν ξερω για πιο πραγμα να ντρεπομαι περισσοτερο... που πηγα εκει που πηγα η που δεν ολοκληρωσα... συγνωμη για το μεγαλο ποστ ελπιζω να με βοηθησετε γτ ειμαι πραγματικα ανγχωμενος και δεν ξερω τι να κανω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121427 από kwstaras2310 στις 30 Ιουνίου 2013, 3:09πμ

kwstaras2310

Εικονίδιο
μέλος από: 30/6/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
να σημειωσω για οποιον δεν το καταλαβε πως αυτες ηταν οι πρωτες και οι μονες μου επαφες με το αλλο φυλλο και το τελευταιο περιστατικο εγινε εχθες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121430 από Καπλάνης Vujuko στις 30 Ιουνίου 2013, 4:53πμ

Καπλάνης Vujuko

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/6/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
το πληρωμενο ειναι το καλυτερο σεξ
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #121436 από giannisefoa στις 30 Ιουνίου 2013, 2:12μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου εγώ πιστεύω πως ίσως το γεγονός ότι πήγες σε πουτάνα να ήταν αυτό που σε έκανε να μην μπορείς να τελειώσεις και να έχεις κακή στύση.Βάλε και το γεγονός πως υπήρχε το άγχος της πρώτης φοράς,βάλε και πως την πρώτη φορά πήγες απλά και μόνο για εκδίκηση.Είναι αρκετοί λόγοι.Επίσης την δεύτερη φορά είχες ήδη το άγχος του τι είχε γίνει την πρώτη φορά οπότε να το αποτέλεσμα...Πιστεύω πως αν θες να πας σε επαγγελματία καλύτερα να πας απαλλαγμένος απ το άγχος της (ας την πούμε) αποτυχίας σου και να ξέρεις πως πας επειδή εσύ θέλεις.Οργανικό πρόβλημα σίγουρα δεν έχεις αλλά το ζήτημα στον να κάνεις σεξ είναι να θες να περάσεις καλά...Αν όχι τότε απλά δεν θα το γουστάρεις και θα προκύπτουν αναποδιές όπως αυτή...Ελπίζω να σε κάλυψα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121441 από thista στις 30 Ιουνίου 2013, 4:32μμ

thista

μέλος από: 27/6/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Έγραψε:(kwstaras2310@30 Ιουνίου 2013)
Καλησπερα σε ολους σας... Πραγματικα ελπιζω στην βοηθεια σας γτ ενα φορουν ειναι πλεον η μονη μου επιλογη... Ειμαι 17 χρονων... ενα παιδι φυσιολογικο μεχρι τωρα με τις σχεσεις μου με τα ακυρα μου και τις επιτυχιες μου...μετα απο εναν χωρισμο ομως αποφασισα να επισκευτω επαγγελματια...ο λογος ? να εκδικηθω την πρωιν κοπελα μου που δεν με επελεξε για να προχωρισει... πηγα λοιπον και ακουγοντας πως οι περισσοτεροι τελειωνουν κατευθειαν 'τραβηξα και δυο απο το σπιτι΄' το αποτελεσμα ? πρωτον ΠΑΡΑ πολυ καλη στυση και δεν ολοκληρωσα... ακομα κ οταν η που***να τα παρατησε και αρχισε να το παιζει με το χερι μου επεσε... απογοητευμενος απο τον εαυτο μου και με καινουριες ανασφαλειες στην πλατη μου δεν ακουμπησα γυναικα για τρεις μηνες παρολο που ειχα τις αμφιβολιες μου... και ενα βραδυ μου την βαραει και επισκεπτομαι αλλη μια φορα επαγγελματια... αποτελεσμα ? παλι κακη στυση και παλι δεν τελειωσα... αυτην την στιγμη δεν ξερω για πιο πραγμα να ντρεπομαι περισσοτερο... που πηγα εκει που πηγα η που δεν ολοκληρωσα... συγνωμη για το μεγαλο ποστ ελπιζω να με βοηθησετε γτ ειμαι πραγματικα ανγχωμενος και δεν ξερω τι να κανω...


Ψηλέ, δεν εχεις τίποτα, κοιτα το ανχος σου μονο..
Οταν πας να κανεις κατι τετοιο ανγχωμενος, σαφως και δεν θα τελειώσεις, οπως ολοι μας. Ουτε επαγγελματία χρειαζεσαι ουτε τίποτα, 17 χρονον εισαι. Και αυτο που εκανες με την μαλακια 2 φορές πριν πας, λαθος σου ητανε. Μην κοιτάς να πας να γαμησεις και να σου πουνε μπράβο, για σενα το κάνεις, τυφλα να εχει και ο εγωισμος μας.
Πηγαινε ενα 10 λεπτο μπαμ μπαμ, μην τραβηξεις και 2 μέρες και κανε την επαγγελματια και κάθε επαγγελματια μπάνιο.. ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121449 από kwstaras2310 στις 30 Ιουνίου 2013, 11:26μμ

kwstaras2310

Εικονίδιο
μέλος από: 30/6/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ευχαριστω παρα πολυ και τους δυο σας... απλα ανγχωθηκα πολυ... απογοητευτικα ρε παιδι μου πως το λενε εγω περιμενα να παω να την βαλω κατω να την σκισω και δεν εκανα τιποτα απο ολα αυτα που ηθελα και περιμενα πως θα κανω... και με μια κοπελα που μιλαμε και εχουν προχωρισει οι σηζητησεις μας περι σεξ της το κοψα γτ φοβαμαι πως θα θελει να το κανουμε και θα ξεφτυλιστω... κατα τα αλλα δεν εχω κανενα προβλημα ουτε με το μεγεθος μου ειναι ικανιποιητικο και μεσα στον μεσο ορο αλλα να το εχω και να μην δουλευει θα προιτιμουσα να την εχω 12 και καλη παρα 15 και να μην δουλευει... πραγματικα σας ευχαριστω ολους και καθε νεα συμβουλη ειναι ευπροσδεκτη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121463 από giannisefoa στις 01 Ιουλίου 2013, 4:03μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Φίλε μου κοίτα να δεις...Το να το πάθεις μια φορά μπορεί να συμβεί σε όλους ή δύο λόγω του τι είχε προηγηθεί...Το ζήτημα είναι πως δεν μπορείς να μπεις στο καβούκι σου και να κλείνεσαι και να παρατάς οτιδήποτε πάει στο σεξουαλικό γιατί φοβάσαι.Αν σ αρέσει η κοπέλα και θες να το κάνεις μαζί της όταν θα έρθει η ώρα μια χαρά θα δουλέψει ο κύριος εκεί κάτω!Και αν θες και την γνώμη μου πιο πολύ θα αισθάνεσαι ότι πήρες εκδίκηση(αν ακόμα θες) αν πηδήξεις μια γκόμενα παρά αν πας σε επαγγελματία...Εκεί είναι που έχει αξία και αισθάνεσαι καλά με τον εαυτό σου!Και προς θεού μην λες πως δεν δουλεύει το εργαλείο σου...Μια χαρά δουλεύει αλλά πρέπει να το καταλάβεις κι εσύ πάνω απ όλα!Άντε και καλά γαμήσια!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121515 από kwstaras2310 στις 03 Ιουλίου 2013, 5:21πμ

kwstaras2310

Εικονίδιο
μέλος από: 30/6/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Να σαι καλα αδερφε μου... το θεμα προχωρησε και μαλλον θα συναντηθουμε μεθαυριο σπιτι μου... Ελπιζω να πανε ολα καλα και να μην την αφησω να παρει ανασα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login