Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δώσε θάρρος στο χωριάτη κι αυτός θα το πάρει και μην τον είδατε...
Σάββατο, 18 Μαΐου

ΠΛΥΣΙΜΟ ΠΕΟΥΣ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121459 από Epistimon στις 01 Ιουλίου 2013, 10:35πμ

Epistimon

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2013
μηνύματα: 102 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια.Μπορειτε να μου πειτε ποιος ειναι ο καταλληλος τροπος για να πλεινει καποιος το πεος του ωστε να μην ειναι βρωμικο και να αποφυγει τα μικροβια?   Καταρχας ριχνεις μονο νερο και αν οχι τι ακριβως πρεπει να βαζω την ωρα που κανω μπανιο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121461 από kalakalatom@@to στις 01 Ιουλίου 2013, 1:23μμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
πρεπει να κατεβαζεις το πετσακι και να το πλενεις με νερο και σαπουναδα
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #121468 από ntoremifasolla στις 01 Ιουλίου 2013, 6:20μμ

ntoremifasolla

Εικονίδιο
μέλος από: 20/6/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε το ιδιο προβλημα ειχα και εχω... αρχικα εμεις οι αντρες παραγουμε μια ουσια που λεγαιτε σμιγμα και αυτο αλλοτε παραγεται πολυ και εχει περιεργει οσμη και αλλοτε λιγο και φυσιολογικα...στο θεμα μας τωρα καθως κανεις μπανιο θα ριχνεις αφθονο νερο και θα κουνας το πετσακι πανω κατω ετσι ωστε με την τριβη να αποβαλλονται οι βρομιες που ειναι ελαχιστα ''κολιμενες στο δερμα΄΄ επισης δεν θα συμφωνησω με την σαπουναδα διοτι με την σαπουναδα ερεθιζεται ο χαληνος και η ουρυθρα και τσουζει οταν κατουραμε...θα μπορουσες να αγορασεις ειδικο σαμπουαν ή ακομι μπορεις να διαλυεις λιγο μπεταντινσ ε ενα μπουκαλακι νερο και να το πλενεις με αυτο το δαλυμα...αυτα σου προτινω εγω... απο εκει και περα μπορεις να διαβασεις και διαφορα αρθρα στο ιντερνετ... αν σε καληψα μπορεις να αποδεκτης την απαντηση μου ( συγγνωμη για τα ορθογραφικα!)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login