Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η τρέλα είναι κληρονομική. Την αποκτάς απ' τα παιδιά σου.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΟΡΧΕΙΣ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121524 από Agnostos Gnosti στις 03 Ιουλίου 2013, 11:52μμ

Agnostos Gnosti

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας.Σε έναν έφηβο μεγαλώνει πρώτα το πέος η οι όρχεις?

ευχαριστώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #121526 από Rising στις 04 Ιουλίου 2013, 12:32πμ

Rising

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(Agnostos Gnosti@03 Ιουλίου 2013)
Καλησπέρα σας.Σε έναν έφηβο μεγαλώνει πρώτα το πέος η οι όρχεις?

ευχαριστώ.


Εξαρτάται από τον άνθρωπο. Εγώ κατά την γνώμη μου θεωρώ ότι πρώτα μεγαλώνει το πέος και στη συνέχεια τους όρχεις. Άλλες φορές σε κάποιον άνθρωπο μεγαλώνουν το αντίθετο και άλλες φορές και τα δύο. Όπως είπαμε εξαρτάται από τον οργανισμό ενός ανθρώπου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121553 από Agnostos Gnosti στις 04 Ιουλίου 2013, 6:15μμ

Agnostos Gnosti

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ!

Θέλω να σε ρωτήσω και κάτι άλλο είμαι 17 χρονών το πέος μου δεν είναι αρκετά μεγάλο ακόμα αλλά τελευταία παρατηρώ μια ανάπτυξη των όρχεων και μια μικρή πολύ μικρή ανάπτυξη του πέους είμαι στην τελική φάση της εφηβείας η θα πάρει ακόμα καιρό;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121557 από egw1 στις 04 Ιουλίου 2013, 7:08μμ

egw1

μέλος από: 5/7/2012
μηνύματα: 122 αποδεκτές 0
απ' όσο ξέρω, πρώτα μεγαλώνουν οι όρχεις και μετά το πέος, τουλάχιστον έτσι συμβαίνει στην πλειοψηφία. οπότε είσαι σε καλό σημείο. αλλά όπως λέει και ο φίλος από πάνω, η ανάπτυξη είναι διαφορετική στον καθένα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121561 από Rising στις 04 Ιουλίου 2013, 10:42μμ

Rising

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Agnostos Gnosti@04 Ιουλίου 2013)
Ευχαριστώ!

Θέλω να σε ρωτήσω και κάτι άλλο είμαι 17 χρονών το πέος μου δεν είναι αρκετά μεγάλο ακόμα αλλά τελευταία παρατηρώ μια ανάπτυξη των όρχεων και μια μικρή πολύ μικρή ανάπτυξη του πέους είμαι στην τελική φάση της εφηβείας η θα πάρει ακόμα καιρό;


Εγώ ένα πράγμα έχω να σου πω. Ότι δεν χρειάζεται να ανησυχείς γιατί βρίσκεσαι είδη σε στάδιο ανάπτυξης και δεν σταματάει στα 18 αλλά και πάνω από 20 χρονών ανάλογα με τον άνθρωπο. Εγώ που είμαι 18 χρονών ούτε ξέρω τι μέγεθος έχω απλά δεν ασχολούμαι. Απλά μην ανησυχείς φίλε μου και μην δίνεις σημασία σε μικρά προβλήματα. Να χαρείς λίγο αυτά που σου έδωσε ο Θεός και μην στεναχωριέσαι ακόμα. Περίμενε ακόμα μέχρι να μεγαλώσεις και άλλο και θα δεις αποτέλεσμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121563 από Agnostos Gnosti στις 04 Ιουλίου 2013, 11:02μμ

Agnostos Gnosti

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις απαντήσεις

Φίλε rising προσπαθώ όσο μπορώ να το χαίρομαι αλλά το σεξ στις μέρες μας είναι το σημαντικότερο πράγμα στους νέους και όλοι μιλάνε για αυτό και αν κάτι δεν πάει καλά κάτι αγχώνεσαι!!

τέλος πάντων όποιος ξέρει κι άλλα επί του θέματος ας απαντήσει όχι πως δεν είμαι ικανοποιημένος με τις απαντήσεις σας παιδιά!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login