Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Νευρωτικός είναι ο άνθρωπος που χτίζει παλάτια στην άμμο. Ψυχωτικός είναι εκείνος που ζει μέσα σ' αυτά και ψυχίατρος αυτός που παίρνει τα νοίκια.
Κυριακή, 28 Απριλίου

πονος στο προφυλακτικο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121580 από ARIS3 στις 06 Ιουλίου 2013, 1:04πμ

ARIS3

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
καλημερα παιδια, ειμαι καινουριος ειμαι 15 χρονων και αποφασησα να γραψω γτ εχω ενα θεματακι. οταν προσπαθω να βαλω προφυλακτικο(μονος) ποναω στο πεος. μπορειτε να βοηθησετε? ευχαριστω πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #121581 από Gray στις 06 Ιουλίου 2013, 2:47πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αχχ ρε παιδια , δωστε μας καποιες παραπανω πληροφοριες χανουμε και free μηνυματα !

Οταν λες πονας , που ? στην βαλανο? γενικα στη μεση , στην φλεβα? .

Αν πονας στην βαλανο , αυτο μπορει να συμβαινει διοτι ειναι ευαισθητη λογω του οτι ειναι κλεισμενη στο δερμα και οταν βρισκεται στον εξω κοσμο (οταν η βαλανος ειναι εξω , διοτι τραβιεται για να μπει το προφυλακτικο ) ερεθιζεται και σε ενοχλει καθως νιωθει κατι το ξενο πανω της. Φυσιολογικο , με τον καιρο θα το συνηθισεις , ειναι μεχρι η βαλανος να γνωρισει τον εξω χωρο.

Αν πονας γενικα στο πεος σου , μαλλον το προφυλακτικο ειναι καπως στενο και εισαι λιγο 'χοντρουλης' εκει κατω με την καλη εννοια φυσικα (δηλαδη σου ειναι παχια ) και σε στενευει , με αποτελεσμα να πονας .

Για τον ιδιο λογο και αν πονας σε καποια απο τις φλεβες σου , διοτι σε στενευει και ενοχλει την κυκλοφορια του αιματος

τωρα αν πονας καπου αλλου πρεπει να μας πεις . Αν ειναι μεγαλος ο πονος τι να σου πω ισως μαλλον εισαι ευαισθητο αγορι ! χαχα . Τι να σε κανω που σε περιπτωση που σου ειναι "μεγαλο" το εργαλειο και σε στενευει , δεν εχουμε και "λαρτζ" ολα το ιδιο μεγεθος εχουν στην Ελλαδα! (απ'οσο ξερω) .

Αποδεκτη αν βοηθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121590 από Bluejack στις 06 Ιουλίου 2013, 12:42μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Απλά γνώμη μου χωρίς να θέλω να σε προβληματίσω:
cbr ναι.. αλλά όχι τόσο λίγα κυβικά. Μόνο μούρη θα έχει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login