Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δε φοράμε το προφυλακτικό έξω από το παντελόνι.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

πρώτη φορά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121642 από strawberry στις 08 Ιουλίου 2013, 7:41μμ

strawberry

Εικονίδιο
μέλος από: 8/7/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γεια σε όλους!
είμαι 19 χρονών και έχω σχέση εδώ και λίγο καιρό με ένα παιδί 25 χρονών..εγώ είμαι αρκετά ντροπαλή σχετικά με το όλο θέμα αφού δεν το έχω ξανακάνει..εκείνος προσπαθεί να με κάνει να νιώσω άνετα μαζί του ώστε να μπορέσουμε να προχωρήσουμε..μου έχει πει θα με περιμένει μέχρι να είμαι έτοιμη όμως οι φίλοι του τον επιρρεάζουν και του λένε πως πάει πολύ αργα το θέμα...εγώ θέλω να ξεκινήσουμε σιγά σιγά με τα αρχικά αλλά φοβάμαι και λίγο..νιώθω πως τον θέλω άλλα δεν είμαι ακόμη έτοιμη..πως να το χειριστώ???
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #121645 από Vasilis_A στις 08 Ιουλίου 2013, 9:47μμ

Vasilis_A

μέλος από: 8/7/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

να του δωσεις να καταλαβει οτι πρεπει να περιμενει. αν σε θελει θα περιμενει και θα σε καταλαβει. καλα κανεις και το πας αργα. γιατι δεν θελει πιεση το θεμα αυτο, πρεπει να το νιωσεις και να νιωσεις ετοιμη κυριως. και σε αυτπ θα βοηθησει εκιενος κ μονο. θελει τον χρονο του. παντος μην πιεστεις γιατι πολυ απλα δεν θα το ευχαριστηθεις. και ειναι κατι ομορφο. αν πιεζεται απο τους φιλους του να παει με εκεινους. εσυ θα κανεις οτι νιωθεις. αν σε θελει θα περιμενει. στο λεω εγω σαν πιο μεγαλος κ μου εχουν τυχει τετοιες περιπτωσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login