Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Διαδραστική φλασιά: Φύσα.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Πολύ όμορφη για να με πάρουν σβρ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121912 από litsakimetalaki στις 18 Ιουλίου 2013, 12:51πμ

litsakimetalaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/7/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπέρα, παιδιά! Είμαι σε πραγματικά απελπιστική κατάσταση και θα θελα τη συνδρομή σας! Νιώθω ότι από τότε που χώρισα με τον πρώπν μου κανένας άν ρας δεν με πήρε ποτέ ξανά στα σοβαρά! Το μόνο που θέλουν από μενα είναι καθαρά σεξ! Ακόμα κι ο ίδιος μου ο πρώην όταν ξαναμιλήσαμε! Βέβαια δικαιώματα έχω δώσει κι γω! Αλλά πάλι! Οι περισσότεροι άντρες που με βλέπουν ή μου μιλάνε στο φβ εκθειάζουν την ομορφιά. μου με χυδαίο τρόπο (πχ "είσαι καύλαρος" κτλ) κι αρχίζουν να με ρωτάνε για σεξ. Οφείλω να ομολογήσω πως είμαι μια πολύ εμφανίσιμη κοπέλα (ψηλή, ξανθιά με πράσινα μάτια με μεγάλο στήθος κι ωραίο κωλαράκι) σύμφωνα με τα λεγόμενα φίλων και γνωστών. Πολλές φορές ντύνομαι και προκλητικά. Κι έχω να ρωτησω το εξής: μήπως οι άντρες με θεωρούν υπερβολικά όμορφη για να με πάρουν στα σοβαρά; Δεν μπορώ να το εξηγήσω διαφορετικά! Help me!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #121914 από ThResh στις 18 Ιουλίου 2013, 1:13πμ

ThResh

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2013
μηνύματα: 79 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

εαν εισαι τοσο ομορφη οσο λες προσπαθησε να μην ντυνεσαι τοσο προκλητικα,υπαρχουν και αλλοι τροποι να δειξεις την ομορφια σου ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121917 από pantzos96 στις 18 Ιουλίου 2013, 1:55πμ

pantzos96

banned
μέλος από: 9/7/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Συμφωνό με τον ThResh απο πάνω και απλά να ντυθείς σεμνά όπως λένε αρέσεις δεν κάνουν τα ρούχα τον άνθρωπο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121919 από Σηπτικό Βόδι στις 18 Ιουλίου 2013, 2:10πμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Μάλλον είσαι πολύ ψώνιο για να σε πάρουν στα σοβαρά. Και το ψώνιο σου το δείχνεις με κάθε τρόπο: από τον τρόπο που ντύνεσαι μέχρι τον τρόπο που μας διηγείσαι το ...δράμα σου.

Αλλά ναι, άμα έχεις και ωραίο κωλαράκι, λογικό είναι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121920 από Verus στις 18 Ιουλίου 2013, 2:31πμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
αν δίνεις την εντύπωση της κλαρινογκόμενας είναι λογικό να μη θέλει να σε πάρει κανείς στα σοβαρά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121924 από This Is Madness στις 18 Ιουλίου 2013, 3:30μμ

This Is Madness

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2011
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Συνηθισμενο το προβλημα σου για τα δεδομενα της κοινωνιας μας.Αυτο,ομως, δεν προκαλειται αποκλειστικα απο τα αγορια που σε πλησιαζουν οπως λες με ενα συγκεκριμενο σκοπο.Εν μερη ισως τα ενδιαφεροντα τους φτανουν εως αυτο το σημειο ή τους δινεις εσυ αφορμες να σκεφτονται κατι τετοιο.Με λιγα λογια εσυ ευθυνεσαι (ειτε με την καλη ειτε με την κακη εννοια) για το πως σε βλεπει ο κοσμος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121928 από Bluejack στις 18 Ιουλίου 2013, 5:10μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Ψώφα,
που ήρθες εδώ να πας το παίξεις κσι Θεόμουνο
για να ανέβει ο εγωισμός σου.
Στα σαχλοερωτήματα που θέτεις βρίσκονται και οι απαντήσεις σου.
Δε μας ενδιαφέρει το κολαράκι σου, εκτός κι αν μας το δείξεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121940 από litsakimetalaki στις 19 Ιουλίου 2013, 2:23μμ

litsakimetalaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/7/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Παιδιά σρυ άμα δίνω την εντύπωση της ψωνάρας. Και έχετε δίκιο μερικοί να με κράζετε! Αλλά θέλω να βρω μια παραπάνω εξήγηση σ' όλο αυτό! Χωρίς βέβαια να αρνούμαι ότι κι εγώ έχω δώσει δικαιώματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121966 από giannisefoa στις 21 Ιουλίου 2013, 2:56πμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Κατ αρχήν θα συμφωνήσω με τους από πάνω...Πραγματικά πιστεύω πως όλη αυτή η φάση γίνεται για να τονώσεις τον εγωισμό σου και μόνο.Δηλαδή εμείς οι κοινοί θνητοί που δεν βρίσκουμε γκόμενα στην επόμενη γωνία πρέπει να αυτοκτονήσουμε την στιγμή που εσύ ζεις το "δράμα" σου;Κι ύστερα εφόσον γνωρίζεις την ευθύνη που φέρεις γιατί δεν κάνεις κάτι γι αυτό;Γιατί μάλλον κατά βάθος γουστάρεις να σου την πέφτουν σαν τα λαγονικά 10 άντρες την βραδιά.Ε,λοιπόν σόρρυ κοπέλα μου αλλά το αν είσαι ψώνιο και πόσο σοβαρή θεωρείς την κατάστασή σου φαίνεται όχι μόνο απ το να κλαίγεσαι αλλά απ το να πράττεις με τέτοιον τρόπο ώστε να προσπαθείς να αλλάξεις τις καταστάσεις.Από κει και πέρα δεν μπήκα στον κόπο να γράψω απλά και μόνο για να σε κράξω αλλά και να βοηθήσω.Κατ αρχήν σταμάτα να ντύνεσαι προκλητικά.Ντύσου ωραία...Μπορεί οι τύποι που με το που βλέπουν βυζιά να τους τρέχουν τα σάλια να πέθαιναν για να σε αγγίξουν ενώ φοράς τα τσουλίστικα ρούχα σου αλλά κάποιος σοβαρός θα σε προσέξει πιο πολύ και πιο πολύ θάρρος θα πάρει αν φοράς κάτι όμορφο που να σε κολακεύει.Ύστερα αναλογίσου τι πραγματικά θες.Αν θες απλό ωμό σεξ τότε απλά δεν έπρεπε να έχεις κάνει την ερώτηση.Αν θες σχέση τότε γίνε πιο προσεγγίσιμη για τους άντρες αλλά όχι σωμάτικά μα νοητικά(εν ολίγοις χρησιμοποίησε το μυαλό σου κι όχι τα βυζιά σου).Επίσης αν θες σχέση για την σχέση κι όχι απλά για να έχεις έναν παίδαρο να σε πηδάει μονιμα τότε ίσως να πρέπει να ψάξεις για άντρες έξυπνους,με χιούμορ και πιστούς.Διότι ίσως να αναρωτιέσαι όπως πολλές για τον μαλακομαγνήτη.Η απάντηση είναι πως εσείς τον δημιουργείτε τον μαλακομαγνήτη όταν δίνετε θάρρος στα λιγούρια κι όχι σε όσους αξίζουν.Και προφανώς δεν αξίζουν μόνο οι άσχημοι αλλά υπάρχουν και όμορφοι που αξίζουν.Τέλος θέλω να σου απαντήσω σε κάτι που ρώτησες:αν είσαι υπερβολικά όμορφη για να σε πάρουν στα σοβαρά.Η απάντηση είναι πως μπορεί να είσαι υπερβολικά τσούλα,υπερβολικά χαζή,υπερβολικά αδιάφορη για τους άλλους,υπερβολικά χαζογκόμενα και άλλα πολλά αλλά πίστεψέ με κανείς δεν υπάρχει περίπτωση να μην σε πάρει στα σοβαρά αν είσαι υπερβολικά όμορφη και όχι όλα τα παραπάνω.Το πόσο σοβαρά σε παίρνει κάποιος(κι όχι μόνο σεξουαλικά) έχει να κάνει με το εσωτερικό σου κι όχι το εξωτερικό σου...Ελπίζω να βοήθησα και να μην έχασα τον χρόνο μου για να τονώσω την ματαιοδοξία σου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login