Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που βρώμαγαν από Αθήνα μέχρι επαρχία body odor όλοι ανεξαιρέτως επειδή κάνανε μπάνιο μια φορά το μήνα και δεν υπήρχαν και αποσμητικά
Δευτέρα, 20 Μαΐου

προκαταρκτικα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121918 από erasmia στις 18 Ιουλίου 2013, 1:58πμ

erasmia

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
καλησπερα... λοιπον ειμαι με ενα παιδι εδω και αρκετο καιρο το οποιο ειναι στην ηλικια μου και θελουμε να ολοκληρωσουμε! το θεμα ειναι πως δεν εχω προχωρησει και δεν ξερω πως να το κανω( στην πραξη ειναι ολα πιο δυσκολα).. ειμαι 17 και ειχα αρκετους, οχι σχεση γιατι βαριεμαι αλλα ειχα οσους ηθελα. με κανεναν ομως δεν ηθελα να προχωρησω γιατι δεν μου εβγαινε...τελος παντων πηγε να γινει με τον συγκεκριμενο αλλα ετσουζα και ποναγα παρα πολυ!! εδω να σημειωσω οτι ουτε αυτος εχει ολοκληρωσει και υπαρχει ενα θεματακι στο πως να γινει... καιιιι θελω να μου πειτε πως να το ξεκινησω να κανω τα προκαταρκτικα και μετα να ολοκληρωσουμε..(ειπαμε να το αφησουμε αφου πονουσα για αλλη μερα).. και δεν ειναι μονο αυτο, δεν εβρισκε την τρυπα και γενικα ρεζιλι αφηστε:P
τι να κανω????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122032 από marilyn στις 25 Ιουλίου 2013, 5:05πμ

marilyn

Εικονίδιο
μέλος από: 25/7/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
δεν χρειαζεται ουτε αγχος ουτε βιασυνες.αφου ειναι οι πρωτες σας φορες δωστε μεγαλη προσοχη και χρονο στα προκαταρκτικα ωστε και εσυ να σαι αρκετα ερεθισμενη και να γινει πιο ευκολη η δυεισδηση αλλα και αυτος ωστε να την βρει πιο ευκολα.αν σε ετσουζε με προφυλακτικο δοκιμαστε αλλη μαρκα,ισως το συγκεκριμενο δεν το δεχεται το σωμα σου.αν σε ετσουζε χωρις απλα βαζε παντα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122039 από Campis στις 25 Ιουλίου 2013, 3:15μμ

Campis

Εικονίδιο
μέλος από: 25/7/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Κατ' αρχας χαλαρωσε. Το κλασσικο αγκαλιασμα στα φιλμ που η κοπελα το κανει για πρωτη φορα και ολα μπαινουν στη θεση τους μονα τους σαν απο θαυμα ειναι απλα επιστημονικη φαντασια. Ολοι εχουν θεματακια τις πρωτες φορες. Το καλο και υπεροχο σεξ ειναι οπως καθε τι αλλο. Θελει εξασκηση! Εχε υποψη σου τα εξης:
1) Αν δεν εχεις ξανακανει σεξ, ειναι πιθανο το αιδοιο σου να ειναι αρκετα στενο και σφιχτο. Χρειαζεται προεργασια πριν του βαλεις μεσα ενα τοσο χοντρο πραγμα οπως το πεος. Γι αυτο εχουμε τα δαχτυλα. Ας αρχισει ο φιλος σου να σου βαζει ενα δαχτυλο, μετα δυο κλπ. Μην ανησυχεις, τα δαχτυλα χωρανε χωρις να χασεις την παρθενια σου.
2) Το τσουξιμο και ο πονος μπορει να ειναι θεμα λιπανσης. Η δεν κανατε αρκετα φιλακια και τριψιματα για να αναψεις αρκετα και να κατεβασεις τα απαραιτητα κολπικα υγρα, η ησουν αγχωμενη και δεν κατεβηκαν, η ... Υπαρχουν ενα καρο λογοι που μπορει να ησουν στεγνη. Για αυτο για αρχη πρεπει να εισαι χαλαρη, χωρις αγχος αν θα τα καταφερεις και τι θα γινει, και αν ακομα και τοτε ολη η περιοχη εκει δεν ειναι μουσκεμα, υπαρχει και το σαλιο. Βαλε το φιλο σου να σε φιλησει εκει η να σε γλειψει αφηνοντας πισω του μπολικο σαλιο. Αν δε θελει ασε εσυ λιγο σαλιο απο το στομα σου να κυλησει αναμεσα στα ποδια σου. Εκτος απο λιπαντικο ειναι και αφανταστα ερωτικο οταν το βλεπει καποιος.
3)Εγραψες οτι δεν μπορουσε να βρει την τρυπα. Οχι βιαστικα πραγματα.Καλος φωτισμος. Ορθανοιχτα ποδια. Καπου που να εχετε απλα και πολυ χωρο. Οχι αυτοκινητο για πρωτη φορα. Και να βαλει καλα το προσωπο του κοντα στο αιδοιο σου να το περιεργαστει να το αγγιξει πρωτα παντου και μετα για σεξ... Βασικα χαιδεψου κι εσυ μερικες φορες μονη σου, βαλε και κανενα δαχτυλο μεσα σου, αν εχει θεμα εκεινος να τον καθοδηγησεις την επομενη φορα.
4) 99% των απειρων ζευγαριων δεν τα καταφερνουν με την πρωτη φορα. Οποτε ειναι φυσιολογικο και αναμενομενο. Βασικα δεν υπαρχει πρωτη φορα... Υπαρχει πρωτη προσπαθεια και μετα απο μερικες φορες επιτυχημενη προσπαθεια. Επιτυχημενη μπορει να ειναι οταν τελικα γινει η διεισδυση του πεους στον κολπο, η οταν τα καταφερετε να ερθετε σε οργασμο.
5) Αρκετα καλη σταση για αρχη ειναι εσυ ξαπλωμενη ανασκελα με τα ποδια ανοιχτα και ελαφρα λυγισμενα κι αυτος απο πανω. Επισης εσυ στα τεσσερα κι αυτος πισω σου.Στη δευτερη περιπτωση διπλωσε κανα μαξιλαρι και καβαλησε το σαν να καβαλας αλογο. Αυτο για να τριβεται καπου το αιδοιο σου οσο θα κανετε σεξ. Αν το αιδοιο σου δεν ακουμπαει η δεν τριβεται πουθενα εξωτερικα τουλαχιστον στην αρχη , δε θα ερεθιζεται αρκετα και εκτος του οτι ειναι σχεδον αδυνατο να φτασεις σε οργασμο μπορει να πονας κιολας.
6) ΠΑΝΤΑ με προφυλακτικο για λογους υγειας και ανεπιθυμητης εγκυμοσυνης.
Αυτα.Ελπιζω να βοηθησα. Καλες απολαυσεις ευχομαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login