Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Ronaldo ξεχύνεται σαν εμετός στην επίθεση! (Μ. Μαυρομμάτης)
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πρωτη φορα και για τους δυο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122065 από Amelia στις 26 Ιουλίου 2013, 4:33μμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Με το αγορι μου ειμαστε αρκετο καιρο μαζι και θελουμε να προχωρησουμε. Εχουμε κανει ηδη διαφορα προκαταρτικα κλπ, ομως δυσκολευομαστε απο εκει και επειτα..
Αρχικα, με το προφυλακτικο. Οταν ειναι φουλ πανω κανω οτι λενε οι οδηγιες.. Βαζω το προφυλακτικο με την σωστη πλευρα, αφηνω λιγο χωρο και το κατεβαζω σιγα σιγα απο το κεφαλι προς τα κατω. Ομως κατι δεν ειναι σωστα. Το προφυλακτικο κατεβαινει πολυ πολυ δυσκολα σαν να τον στενευει καπως. Σαν να εχει πολυ μικρή διαμετρο. Μας παιρνει αρκετη ωρα να βαλουμε το προφυλακτικο (3 φορες το εχουμε καταφερει και εχουμε προσπαθησει με 6-7 προφυλακτικα συνολικα) και οταν το βαζουμε μετα δεν κατεβαινει μεχρι κατω κατω. Παρολα αυτα ουτε το μεγεθος του ειναι τεραστιο και το προφυλακτικο μπορει να ξετυλιχτει κι αλλο. Εχουμε προσπαθησει και να ειναι υγρος μηπως γλυστραει πιο καλα, αλλα το αποτελεσμα ειναι σχεδον παντα το ιδιο...
Το αλλο προβλημα μας ειναι να ολοκληρωσουμε... Εχουμε προσπαθησει 2 φορες, ομως ειναι αρκετα δυσκολο μιας και οι 2 μας ειμαστε απειροι... Ερχεται αυτος απο πανω και προσπαθει να μπει (εννοειται εχοντας κανει τα προκαταρτικα), αλλα δεν το καταφερνουμε ακομα. Επιπλεον, μετα απο λιγη ωρα που καθεται αυτος απο πανω μου του πεφτει και χρειαζεται να παιξω λιγο μαζι του για να σηκωθει και να ξαναπροσπαθησουμε.
Γενικα θελουμε πολυ να προχωρησουμε και οι 2, ομως ειμαστε απειροι και δυσκολευομαστε. Θα ηθελα πολυ τις συμβουλες σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122066 από Campis στις 26 Ιουλίου 2013, 7:28μμ

Campis

Εικονίδιο
μέλος από: 25/7/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Μην ανησυχεις καθολου. Μια χαρα τα πατε! Ειναι φυσιολογικο στην αρχη να υπαρχουν θεματακια. Μην απογοητευεστε και να ειστε σιγουροι πως ολοι τα περασαμε αυτα. Εγω ειμαι 29 αλλα ακομα θυμαμαι τις πρωτες μου φορες που με δυσκολευε το προφυλακτικο και μου επεφτε μετα απο λιγο. Και δυσυχως για μενα η αντιστοιχη κοπελα που ειχα δεν ειχε την ανεση να με βοηθησει να ξανασηκωθω. Επρεπε να το κανω μονος (πραγμα που με το αγχος οτι δε θα τα καταφερω ηταν αδυνατο). Λοιπον λιγες συμβουλες.
1) Το προφυλακτικο δε φτανει συνηθως μεχρι τους ορχεις.Σταματαει λιγο πιο πανω. Παιζει ρολο και το μεγεθος βεββαια. Πες στο αγορι σου, να παρει μερικα προφυλακτικα και να τα φορεσει μονος του στο σπτι για εξασκηση. Εκει θα μαθει να το κανει σωστα. Μην περιμενει την τελευταια στιγμη μαζι σου, γιατι τοτε εχει και αγχος και το γεγονος οτι μπορει το προφυλακτικο να μην μπει με την πρωτη τον αγχωνει ακομα περισσοτερο με αποτελεσμα να του πεφτει. Αν παρ ολα αυτα δυσκολευεται να το βαλει, την ωρα που το βαζετε σκουπιστε καπου τα χερια σας απο το λιπαντικο του προφυλακτικου. Το να ειναι υγρος δεν παιζει ρολο και ειναι και επικινδυνο γιατι αφηνει χωρους αναμεσα στο προφυλακτικο και το πεος απο οπου μπορει να διαφυγει σπερμα. Επισης για να ξετυλιχτει τελειως τραβηξτε απαλα με το ενα χερι το προφυλακτικο προς την ακρη του πεους απο λιγο πιο πανω ενω με το αλλο χερι ξετυλιγετε τη βαση. Τοτε θα ξεδιπλωθει εντελως.(Επισης οταν πρωτοακουμπας το τυλιγμενο προφυλακτικο στο πεος να εχεις πιεσμενη τη θηλη του προφυλακτικου αναμεσα σε δυο δαχτυλα ετσι ωστε να μη φυλακιζεται αερας εκει μπροστα.)Ακομη τη προφυλακτικα χρησιμοποιειτε? Εγω θα σου προτεινα τα durex. Ειναι πολυ καλα και υπαρχει και κατηγορια με περισσοτερο λιπαντικο.
2)Για να ολοκληρωσετε μην αγχωνεσαι παλι.Δεν ειναι απαραιτητο καθε σεξουαλικη επαφη να τελειωνει με οργασμο, τουλαχιστον στην αρχη. Εχετε κατ'αρχας τελειωσει μαζι με αλλους τροπους? Αν οχι καντε πρωτα αυτο. Δλδ με το χερι,με τη γλωσσα κλπ. Επισης το να ειναι αυτος απο πανω ειναι καλη αρχη αλλα κουραστικη για τον αντρα. Ακομα εμεις οι αντρες ειμαστε οπτικοι τυποι. Δλδ θελουμε οπτικη επαφη με κατι για αναψουμε. Στη σταση που ξεκινατε αυτος βλεπει το προσωπο σου αντε και λιγο το στηθος σου. Επισης δεν βλεπει που πρεπει να το βαλει.... Δοκιμαστε να εισαι εσυ απο πανω η εσυ στα τεσσερα και παντα με ανοιχτο φως. Αν επιλεξετε στα τεσσερα κοιτα να διπλωσεις κανα μαξιλαρι και να το καβαλησεις καθως για να ερεθιζεσαι κι εσυ πρεπει να τριβεσαι εξωτερικα απο κατι στην περιοχη του αιδοιου.Αλλιως θα νιωθεις περιεργα και μπορει και να πονεσεις λιγο.
3) Εχει καταφερει ποτε να τον βαλει μεσα σου? Αν οχι ισως φταιει οτι εισαι κι εσυ ακομα στενη. Ας ξεκινησετε με το να σε χαιδευει αναμεσα στα ποδια σου βαζοντας μεσα σου ενα δυο δαχτυλα για να χαλαρωσει το ανοιγμα σου. Επισης πρεπει να εισαι υγρη. Αν δεν εχεις αρκετα κολπικα υγρα, καλυτερα να σε γλειψει πρωτα αφηνοντας μπολικο σαλιο πισω του.
Αυτα. Ελπιζω να σε βοηθησα.Καλες απολαυσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login