Στείλε λεφτά στο ftou.gr
O έρωτας παίρνει τα μυαλά εκείνων που έχουν και βάζει μυαλό σ' εκείνους που δεν έχουν. (Ντιντερό)
Κυριακή, 5 Μαΐου

θελω να μου την παιξει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122289 από panostsixlas13 στις 09 Αυγούστου 2013, 1:58πμ

panostsixlas13

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ρε παιδια εχω μια κοπελα και δεν ξερω αμα μπορω να την αφησω να μου την παιξει πως δεν ξερω καν please βοηθιστε με.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122292 από LittleMonster στις 09 Αυγούστου 2013, 4:05μμ

LittleMonster

Εικονίδιο
Moderator
μέλος από: 26/12/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0
Αν συναντηθειτε καπου μονοι σας, μπορεις να κανεις κατασταση, να αρχισεις να την χουφτωνεις σιγα σιγα και να χαιδευεις και μετα άστο να γινει απο μονο του ;)
Δεν βοηθαει σε τιποτα να ντρεπεσαι... αν δεις οτι ειναι ετοιμη και προθυμη να το κανει, τοτε ξεκόλλα :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122296 από eimai.koritsi στις 09 Αυγούστου 2013, 5:22μμ

eimai.koritsi

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
εμενα το αγορι μου εκει που φασωνομασταν πηρε το χερι μου και την παιξαμε μαζι γτ ηταν κι η πρωτη μου φορα...δεν με ειχε προιδοποιησει αλλα δεν με πειραξε κιωλας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122302 από panostsixlas13 στις 10 Αυγούστου 2013, 12:08πμ

panostsixlas13

Εικονίδιο
μέλος από: 8/8/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
και κατι αλλο ρε παιδια εμενα το κοριτσι μου θελει αλλα δεν ξερω πως να αρχισω να το κανω ουτε αφτη το ιδιο ειναι πρωτη μας φορα και των δυο...τα εχουμε 1 μηνα και κατι και με ειπε πως τον ιανουαριο θα γινει και δεν ξερω καν αμα θα της αρκει το πεος μου οσα κοριτσια ειναι προθυμα να το δουνε ας με πουν για να τους δειξω το πεος να με πουν αν αρκει σε μια 13χρονη


ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ MODERATOR: Απαγορεύεται οποιαδήποτε γνωριμία μέσω του Ftou.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login