Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δε φοράμε το προφυλακτικό έξω από το παντελόνι.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Μπερδεμενη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122401 από Den_Me_3eRei στις 14 Αυγούστου 2013, 7:26μμ

Den_Me_3eRei

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολη την παρεα του φτου!
Να μπω κατευθειαν στο θεμα...λοιπον εδω κ καιρο με απασχολει το ερωτημα αν ειμαι bi ή οχι.Μπορει να φταιει κ οτι δεν εχω κανει κτ με αγορι μεχρι τωρα αλλα με ανυσηχει πολυ.Σας παρακαλω πειτε γνωμες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122669 από Den_Me_3eRei στις 29 Αυγούστου 2013, 1:57μμ

Den_Me_3eRei

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
θα απαντησει κανεις;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122670 από lenaki19 στις 29 Αυγούστου 2013, 3:12μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
πως το εχεισ βγαλει αυτο το συμπερασμα? εχεις παρατηρησει οτι σε ελκυει το γυναικειο φυλο? αν οχι εστω και λιγο τοτε δε νομιζω ρε συ. δωσε μας αυτεσ τις λεπτομερειες για να μπορεσουμε να πουμε τη γνωμη μας πανω στο θεμα σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122826 από Den_Me_3eRei στις 07 Σεπτεμβρίου 2013, 2:44μμ

Den_Me_3eRei

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Βασικα αρχισα να το σκεφτομαι απο ενα βραδυ που ηρθε να κοιμηθει μια φιλη μ στο σπιτι μου(εχει συμβει αρκετες φορες στο παρελθον).Εκει που μιλουσαμε περι ανεμων κ' ηδατων αρχισα να σκεφτομαι λεσβιακες καταστασεις.Για αυτο και απο τοτε με προβληματιζει
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #122827 από lenaki19 στις 07 Σεπτεμβρίου 2013, 2:54μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

μπορει απλα να ειναι και τις εφηβιας... μερικα παιδια οταν ειναι στην εφηβια εχουν τις ανησυχιες τους και γενικα ψαχνονται. μπορει να ειναι μια φαση που μετα απο λιγα χρονια να περασει. παντως οταν κανεις κατι με καποιο αγορι πιστευω να ξεκαθαριστει το θεμα. αλλα προσοχη, να κανεις κατι με καποιον επειδη νιωθεις ετοιμη και το θελεις, οχι μονο και μονο να το κανεις λες κ ειναι ενα πειραμα για να δεις αν εισαι bi ή οχι. κι εγω τοτε στην εφηβια μου ψιλο ψαχνομουν καπως και περνουσαν διαφορες σκεψεις απο το μυαλο μου αλλα μετα απο λιγα χρονακια καταλαβα οτι ηταν απλα μια φαση που περνουσα τοτε και τιποτα παραπανω,και οταν γνωρισα και το τοτε αγορι μου και καναμε οτι καναμε ξεκαθαριστηκε το "τοπιο" αλλα και bi να εισαι δεν πρεπει καθολου να ανησυχεις... το τι κανει ο καθενας στο κρεβατι του ειναι δικο του και μονο δικο του θεμα. οποτε μη καθεσαι και στεναχωριεσαι σκεφτοντας το τι θα πει ο κοσμος... ο κοσμος παντα λεει και θα λεει γιατι δεν καθετε να κοιταξει τα δικα του χαλια παρα καθεται και ασχολειται με τους αλλους. οποτε ζησε οπως θελεις εσυ και μην ανησυχεις για τιποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login