Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το να μιλάς για τη μουσική είναι σαν να χορεύεις για την αρχιτεκτονική.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Γυναικεια Υγρα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122469 από paranoikos στις 17 Αυγούστου 2013, 5:07μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια :) σε λιγο καιρο θα βρεθω με την κοπελα μου 2-3 μερες και θελω να της κανω στοματικο και θελει και εκεινη το θεμα ειναι οτι εγω δνε ξερω.. μου φεναιτε καπως.. δλδ.. τι γευση εχουν τα υγρα.. τι γευση εχει γενικοτερα και αν πρεπει να τις πω να φαει κατι για να εχουν καλη γευση! επισης , μαλλον θα μου παρει πιπα οποτε αν θελετε πειτε μου τι να κανω περα απο ξυρισμα για να εχει καλη μυρωδια και γευση
ευχαριστωω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122509 από cryptongr στις 20 Αυγούστου 2013, 6:44πμ

cryptongr

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Φιλαράκι θα σου απαντήσω εγώ στην ερώτηση του τι γεύση έχουν τα γυναικεία υγρά αλλά θα στο ξεκινήσω από αλλού!
Θυμάσαι που κάναμε ελληνική μυθολογία κάποτε στα σχολεία και μας έλεγαν για το νέκταρ που ήταν η τροφή των θεών ;
Ε περίπου τέτοια γεύση έχουν τα υγρά αυτά, τουλάχιστον όταν είχα κάνει εγώ στοματικό σε μια κοπέλα αυτή η γεύση μου ήρθε.. :)
Τώρα όσον αφορά εσένα που θα σου πάρουν πίπα, καλό είναι να είσαι πάντα καθαρός και άτριχος, πρώτων για θέματα υγιεινής και δεύτερον η αισθητική παίζει επίσης ρόλο στο στοματικό σεξ.
Ελπίζω να βοήθησα. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login