Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τότε που ξηλώσανε με λύσσα όλες τις Τούρκικες τουαλέτες με την τρύπα και βάλανε τη λεκάνη και το μπιντέ
Δευτέρα, 27 Μαΐου

τι ειμαι?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122473 από panos.cy.gr στις 17 Αυγούστου 2013, 6:55μμ

panos.cy.gr

μέλος από: 17/8/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Ειμαι 17 ετων..μολισ βγηκα απο διαιτα και η αυτοπεπιθιση μου καλιτερευη σιγα σιγα..το θεμα ειναι οτι απο μικροσ λατρευα τις γυναικες ιδικα τα..........σημεια. Καταρχην δεν ειχα και εμπιριες στις σχεσης μιας και αν μου αρεσει καποια κολλα ασχημα για αρκετο καιρο και επισης κομπλαρω πριν γινει κατι και το χαλαω.. Σεξ σαφος και ονειρευομαι φισιολογικο λογο ορμονον ομως δεν μου αρεσει να μου κανει πιπα... Ειχα μιαν εμπιρια και εκει μου διμιουργισαν ανασφαλιες.. Γενικα ειμαι τζεντλεμαν με τις γυναικες.. Το θεμα ειναι αν σε αυτες αρεσει οταν κανουν πιπα? Ειναι φισιολογικο να μην μου αρεσει να μου κανει πιπα?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #122474 από eimai.koritsi στις 17 Αυγούστου 2013, 6:59μμ

eimai.koritsi

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

εγω ειμαι κοριτσι..προσωπικα μου αρεσει να κανω πιπα..για την ακριβεια μου αρεσει υπερβολικα πολυ...τι να σου πω...και σε εναν φιλο μου οταν του περνουν δεν νιωθει τπτ...λογικα θα ειναι φυσιολογικο:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login