Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Να ερωτευτείς είναι φοβερά απλό. Να ξε-ερωτευτείς είναι απλά φοβερό!
Δευτέρα, 27 Μαΐου

πρωτη φορα στοματικο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122512 από eimai.koritsi στις 20 Αυγούστου 2013, 7:06μμ

eimai.koritsi

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
προκειται να παρω για πρωτη φορα πιπα..θέλω να μου πειτε ολα οσα πρεπει να ξερω..δεν πρεπει να ακουμπισουν καθολου τα δοντια? αν ακουμπισουν τι γινεται? σε ποση ωρα θα χυσει? οταν χυσει, που θα χυσει? να τα καταπιω? πως θα μπορεσω να την βαλω ολην μεσα? και πειτε μου οτι αλλο ξερετεε...σας παρακαλωω
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #122517 από lenaki19 στις 21 Αυγούστου 2013, 2:11πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

γεια σου! πρεπει να εισαι λιγο προσεκτικη σε αυτο το θεμα. να καλυψεις τα δοντια σου με τα χειλη σου για να μην ακουμπησουν τα δοντια σου πανω του. αν ακουμπησουν τα χειλη σου πανω δε θα ειναι και το πιο ευχαριστο πραγμα, ιδιαιτερα αμα ακοθμπησουν με δυναμη, γιαυτο να εισαι προσεκτικη οσο μπορεις. το ποση ωρα θα τελειωσει ειναι αναλογως με το ποσο ερεθισμενος ειναι παντως οταν ερθει η ωρα ή που θα στο πει ή θα το καταλαβεις οταν θα αρχισει να βαραινει ολο και πιο πολθ η ανασα του. το που θα τελειωσει ειναι θεμα δικο σου οπως και το αν θα τα καταπιειες. αμα δε θελεις να τα καταπινεις δε τα καταπινεις. δε χρειαζεται να τον βαλεις ολο μεσα, μπορεις να τον βαλεις οσο μπορεις απλα δωσε περισσοτερη βαση στο κεφαλακι του πεους και παιξε με τη γλωσσα σου σε εκεινο το σημειο, οπως επεισης να κανεις με το χερι σου απαλα τη γνωστη κινηση πανω, κατω. μην ανχωνεσαι , θα τα καταφερεις, δεν ειναι τιποτα... κι εγω ανχονομουν τις πρωτες φορες αλλα οπως αποδειχτηκε στη συνεχεια χωρις λογο. αυτα απο μενα.., καλη επιτυχια!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122553 από eimai.koritsi στις 23 Αυγούστου 2013, 4:42μμ

eimai.koritsi

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
κι αλλες γνωμες
αν μπορειταιι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122629 από greek1 στις 28 Αυγούστου 2013, 2:34πμ

greek1

μέλος από: 28/8/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lenaki19@21 Αυγούστου 2013)
γεια σου! πρεπει να εισαι λιγο προσεκτικη σε αυτο το θεμα. να καλυψεις τα δοντια σου με τα χειλη σου για να μην ακουμπησουν τα δοντια σου πανω του. αν ακουμπησουν τα χειλη σου πανω δε θα ειναι και το πιο ευχαριστο πραγμα, ιδιαιτερα αμα ακοθμπησουν με δυναμη, γιαυτο να εισαι προσεκτικη οσο μπορεις. το ποση ωρα θα τελειωσει ειναι αναλογως με το ποσο ερεθισμενος ειναι παντως οταν ερθει η ωρα ή που θα στο πει ή θα το καταλαβεις οταν θα αρχισει να βαραινει ολο και πιο πολθ η ανασα του. το που θα τελειωσει ειναι θεμα δικο σου οπως και το αν θα τα καταπιειες. αμα δε θελεις να τα καταπινεις δε τα καταπινεις. δε χρειαζεται να τον βαλεις ολο μεσα, μπορεις να τον βαλεις οσο μπορεις απλα δωσε περισσοτερη βαση στο κεφαλακι του πεους και παιξε με τη γλωσσα σου σε εκεινο το σημειο, οπως επεισης να κανεις με το χερι σου απαλα τη γνωστη κινηση πανω, κατω. μην ανχωνεσαι , θα τα καταφερεις, δεν ειναι τιποτα... κι εγω ανχονομουν τις πρωτες φορες αλλα οπως αποδειχτηκε στη συνεχεια χωρις λογο. αυτα απο μενα.., καλη επιτυχια!!!

Που χύνει ο εραστής σου όταν κάνεις στοματικό σεξ;
Υπάρχουν γυναίκες που κάνουν στοματικό σεξ αλλά δεν θέλουν να χύσουν πάνω τους;
Αν υπάρχουν τι κάνουν τη στιγμή της εκσπερμάτισης; Απομακρύνονται;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122630 από greek1 στις 28 Αυγούστου 2013, 2:43πμ

greek1

μέλος από: 28/8/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Δεν είσαι υποχρεωμένη να καταπιείς τα χύσια. Αν θέλεις θα το κάνεις. Αν θέλεις να χύσει στο πρόσωπό σου κλείσε τα μάτια γιατί μπορεί τα χύσια να μπουν στα μάτια σου. Πριν του πάρεις πίπα καλό θα ήταν να του πεις που θέλεις να χύσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login