Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είστε μοσχάρια – πίνετε γάλα αγελάδας.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Πέος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122572 από E to the A στις 24 Αυγούστου 2013, 9:19μμ

E to the A

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γειά σας παιδία. Λοιπόν, έχω ένα πρόβλημα:
1) Συνέχεια συνέχεια συνέχεια θέλω να την πέζω και όποτε την παίζω χίνω. Και μερικές φορές μπορεί να χίσω 3 φορές σε μία μέρα!
2) Επίσης το πεός μου είναι λίγο μικρό. Είμαι 15 και σε αδράνεια είναι περίπου 5 και σε στύση 11,5. Όλοι μου οι φίλοι δεν είναι παρθένοι και εγώ είμαι. Φοβάμαι γιατί όταν παει να γίνει και δεί οτι την έχω πολύ μικρή θα γελάει.
3)Επίσης όταν την πέζω σε 5 λεπτά τελιώνω και αν την πέζω γρήγορα ουτε 2 λεπτα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122573 από E to the A στις 24 Αυγούστου 2013, 10:06μμ

E to the A

Εικονίδιο
μέλος από: 24/8/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Πέστε μου αν είναι φισιολογικά ι όχι
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #122577 από Gray στις 25 Αυγούστου 2013, 1:07πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1) απολυτα φυσιολογικο στην ηλικια σου που οι ορμονες οργιαζουν.
2) κανενα προβλημα με το μεγεθος σου , και μην πολυ-πιστευεις τους φιλους σου , τα παιδια σε εκεινη την ηλικια λενε πολλα ψεματα . Κανεις δεν θα γελασει με το μεγεθος σου το οποιο μπορει σε 5 χρονια να μην ειναι καν το ιδιο
3)το πεος σου ειναι ευερεθιστο και τελειωνεις σε 2-5 λεπτα , οσο μεγαλωνεις και εξοικιώνεσαι τοσο περισσοτερο θα διακρεις .

αποδεκτη αμα σε καλυψα ^^
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122578 από panos.cy.gr στις 25 Αυγούστου 2013, 1:13πμ

panos.cy.gr

μέλος από: 17/8/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Εμεις στην κυπρο θεωρουμε τρις φορες σε μια μερα τα παιδια...ειμαι δεκαεφτα και οταν συζηταγα ολοι μου λενε 4φορες το στανταρ η μια μετα την αλλη..και μετα αποωρα αλλη....μην ανισιχης....δευτερο δεν ξερω αν ειναι αληθια αλλα η γυναικες λενε οτι ειναι οκ και με μικρες...προβλημα θα ειχες αν ισουνα κατω τον οκτο σμ...τεσπα μην ανισιχης..εμενα ειναι 14.5 σε στηση αλλα ειναι χοντρη..5.5 σμ διαμετρο...και απλουστατα το παχος νομιζω της τρελενει περισσοτερο..απλα χαλαροσε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login