Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ασπρόμαυρη τηλεόραση με λάμπες – Ανοίγεις την τηλεόραση, φτιάχνεις καφέ, πίνεις το μισό και ύυυυυυστερα δείχνει εικόνα.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

σος!!!!!!!!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122725 από iwannab16 στις 01 Σεπτεμβρίου 2013, 6:37μμ

iwannab16

μέλος από: 1/9/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
γεια σας!!! ειμαι 17 χρονων και γραφω για πρωτη φορα!!! εχω σχεση με ενα παιδι εδω και λιγο καιρο και ειμαστε πολυ καλα. αρχισαμε να προχωραμε λιγο περισσοτερο περα των φιλιων και προσφατα μου ζητησε να του την παιξω! το προβλημα ειναι οτι δεν το εχω ξανακανει αυτο και φοβαμαι οτι δεν θα ξερω πωσ να το κανω δηλαδη δεν εχω ιδεα τι ακριβωσ πρεπει να κανω και φοβαμαι μηπωσ δεν του αρεσει καθωσ εκεινοσ ειχε αρκετεσ σχεσεισ κ εχει εμπειρια! καμια συμβουλη??? για το τι πρεπει να κανω ???? ειναι επειγον σας παρακαλω.....!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #122728 από paranoikos στις 01 Σεπτεμβρίου 2013, 8:51μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

λοιπον.. κοιτα αρχικα φιλιεστε κπλ κπλ! οπως φιλιεσται και ειστε ορθιοι ή εισαι απο πανω του θα πας το χερι του εξω απο το παντελονι του και θα αρχησεις να τον τριβεις στο σημειο !! καποια στιγμη θα βρεις το πεος του (ελπιζω) και προσπαθησε να το αγγαλιασεις με το χερι σ και να το χαιδεψεις! αφου το καεις ;υτο για 1-2 λεπτα θα του ξεκουμπωσεις το παντελονι! και θα βαλεις το χερι σ απο μεσα!! εκει θα πιασεις καλα στο χερι σ τον πουτσο τ δηλαδη να κλινει ολο το χερι γυρω γυρω!! πρεπει αν το πιασεις απο εκει που τελειωνει το κεφαλι και κατω αλλα να ακουμπας και λιγο το κεφαλι και σιγα σγια με ισο τραβηγμα παντου( πολυ σημαντικο) να αρχισεις να πηγαινεις το χερι σ πανω κατω και θα το πηγαινεις ποτε πολυ γρηγορα ποτε μετρια ποτε αργα! οταν καταλαβεις οτι σκληρυνει παρα πολυ το πεος του αρχισε να του την παιζεις πολυ γρηγορα για να χυσει!! #για να καταλαβεις ειναι σαν να παρεις ενα ρολο απο ενα χαρτι υγειας ας πουμε και να αρχισεις να πηγαινεις το χερι σου πανω κατω μονο που στην θεση του χαρτιου βρισκεται ευκαμπτο δερμα! αυτα απο μενα αν σ αρεσαν πατα αποδεκτη :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122731 από iwannab16 στις 02 Σεπτεμβρίου 2013, 12:51μμ

iwannab16

μέλος από: 1/9/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!!! η αληθεια ειναι οτι εχω αγχωθει αρκετα με αυτο το θεμα γιατι θελω να ειναι ολα σωστΑ!!! με βοηθησες αρκετα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login