Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο ΟΤΕ δεν είναι αδιάβροχος. Όταν βρέχει μη συνδέεστε.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Gay,bi η’ αναγκη??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122726 από tsikouras στις 01 Σεπτεμβρίου 2013, 8:07μμ

tsikouras

μέλος από: 1/9/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα εχω ενα μεγαλο προβλημα και νομιζω οτι μονο εδω μπορω να το πω!
Ειμαι 16 κι εχω εναν κολλητο απο μικρα παιδια συνεχεια μαζι.Παιχνιδια μαζι,διακοπες μαζι,σχολειο μαζι κτλ.
Απο μικροι ειχαμε δει ο ενας τον αλλο γυμνοι,καναμε μπανιο μαζι μετα τη θαλασσα και γενικα ειχαμε συνηθισει ο ενας στην εικονα του αλλου.
Ενα βραδυ πριν 2 μηνες ειχα παει να κοιμηθω σπιτι του και εκει που μιλουσαμε για γκομενες αρχισαμε να τραβαμε σε διπλανα κρεβατια.Ομως σε καποια φαση ενω κοιμομουν ξυπνησα γιατι αισθανθηκα κατι και τον ειδα να μου παιρνει πιπα!!!!!!!!!!!Εμεινα του λεω τι κανεις αλλα μου αρεσε και δεν τον σταματησα.Εκτοτε μου παιρνει οποτε βρισκομαστε.Το θεμα ειναι οτι μας αρεσουν οι γυναικες απλα μας λειπει το σεξ και ετσι εχουμε καψες.
Μου ζητησε χθες μαλιστα να τον πηδηξω για να δει πως ειναι και να σιγουρεψει τι του αρεσει τελικα.Τι λετε να το κανω??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122727 από paranoikos στις 01 Σεπτεμβρίου 2013, 8:44μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
τι λες ρε φιλε?? τι αλλο θα ακουσουμε τελος παντων... αμα θες το κανεις αν δεν θες οχι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122729 από love emo στις 01 Σεπτεμβρίου 2013, 10:50μμ

love emo

μέλος από: 31/5/2013
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
λογικα ο φιλος σου ξερει τη θελει μπορει να ειναι μπι και να τ αρεσει και μαζι σου που σε ξερει να ειναι ανετος..και να σου κα8εται.....τωρα εσυ λογικα δεν ξερεις τη θες και τη να κανεις...αν πρεπει να το ζησεις αυτο η οχι....εγω θα σου ελεγα να κανεις οτι πραγματικα επιθυμεις κ οτι σου αρεσει ... αν σ αρεσει καντο αν οχι πες οχι!! η δικια μου αποψη ειναι οτι αμα το κανεις δεν γινεται να βαλεις ταυτοτητα στον εαυτο σου οτι εισαι γκει η μπι γιατι απλα τον γαμησες και ? (πχ κ εγω ηθελα ενα φιλο σαν το δικο σ αλλα δεν τν ειχα ποτε οπως το βλεπει καποιος το ξαναλεω) τωρα αν σου κανει αισθηση και εσενα να του τν παιζεις του φιλου σ και να του παιρεις πιπα και να παιζεται στο κρεβατι εισαι μπι! και παλι κανενα προβλημα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123063 από thanasis20 στις 17 Σεπτεμβρίου 2013, 2:24μμ

thanasis20

Εικονίδιο
μέλος από: 4/10/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κάντο επειδή το θέλεις εσύ και όχι επειδή στο ζήτησε ο φίλος σου. Εκείνος μπορεί να έχει αποφασίσει ότι είναι bi ή gay. Εάν όμως αναρωτιέσαι δοκίμασε το για να ξέρεις σίγουρα εάν είσαι straight ή bi.
Μπορεί και να είναι απλά οι καύλες τις ηλικίας και για τους δύο σας. Όμως αφού είστε μαζί σε αυτό και είστε τόσο στενοί φίλοι νομίζω ότι θα ήταν καλύτερο να το κάνεις μαζί του τώρα που στο ζήτησε παρά να το αφήσεις και να έχεις απορία στο μέλλον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123307 από tsikouras.. στις 01 Οκτωβρίου 2013, 1:46πμ

tsikouras..

banned
μέλος από: 1/10/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Τελικα ενεδωσα και του εκανα τη χαρη να τον πηδηξω αρκετες φορες το τελευταιο διαστημα..Στην αρχη ζοριστηκα να μπω και τον πονεσα ομως με τον καιρο εχει ανοιξει και τα πραγματα ειναι πιο ευκολα και απολαυστικα..Σιγουρα οταν το εκανα με γυναικα μου αρεσε περισσοτερο οποτε δεν προκειται να βαλω ταμπελα gay στον ευατο μου ακομα κι αν τωρα σε περιοδο ξηρασιας βρισκω μια μαλλον προσωρινη διεξοδο στο bi φιλαρακι μου..Εχω παντα ενεργητικο ρολο και τον τελευταιο μηνα το κανουμε 3-4 φορες την εβδομαδα παντα σπιτι του μετα το σχολειο που λειπουν οι δικοι του.Συνηθως δεν βαζω καποτα και τελειωνω μεσα του δεν εχει ξαναπαει με αντρα οποτε δεν κινδυνευω για καποιο σεξουαλικο νοσημα,λετε να υπαρχει αλος κινδυνος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123308 από gianman στις 01 Οκτωβρίου 2013, 10:44πμ

gianman

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2013
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
Ο πρωκτός είναι γεμάτος από μικρόβια λόγω της αποβολής των άχρηστων ουσιών από τον οργανισμό. Δεν έχει σημασία εάν ο φίλος σου έχει επαφή με άλλους. Όταν κάνεις πρωκτικό να φοράς πάντα προφυλακτικό γιατί ο κίνδυνος μόλυνσης είναι μεγάλος. Και πάντα να πλένετε με προσοχή τον πρωκτό του φίλου σου, αλλά και μετά την επαφή το πέος σου. Δεν παίζουν έτσι με αυτά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login