Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διαπιστώνεις ότι γερνάς όταν τα κεράκια κοστίζουν περισσότερο από την τούρτα των γενεθλίων σου.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Και τώρα τι;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122735 από sweetdreams στις 02 Σεπτεμβρίου 2013, 2:19μμ

sweetdreams

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Είμαι 17 χρονών και το αγόρι μου είναι 16,Είμαστε μαζί 11 μήνες. Έχουμε κάνει όλα τα προκαταρκτικά,τριβόμαστε ο ένας πάνω στον άλλον και πολλές φορές και χωρίς ρούχα.Κάθε φορά που βρισκόμαστε γίνεται η ίδια διαδικασία.Είναι σαν να ολοκληρώνουμε κατά κάποιον τρόπο χωρίς στην πραγματικότητα να έχουμε προχωρήσει.Το θέμα αυτό δεν θέλω να του το αναφέρω διότι ότι γίνει θέλω να γίνει από μόνο του.Εγώ φυσικά θέλω να προχωρήσω μαζί του,νιώθω πολύ άνετα,με προσέχει και γενικότερα θέλω να νιώσω ότι θα "δεθούμε" πιο πολύ έτσι.Είμαι σίγουρη ότι και αυτός το θέλει πολύ.Και νομίζω ότι έχει μαζί του προφυλακτικά κάθε φορά.Αλλά πάντα μένουμε μέχρι εκεί.Πώς θα ξεκολλήσουμε από αυτή την κατάσταση;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #122786 από chris90 στις 05 Σεπτεμβρίου 2013, 9:21μμ

chris90

Εικονίδιο
μέλος από: 1/9/2011
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Στην φαση των προκαταρτικων παρε το πεος του και τριψε το μουνι σου δινοντας του να καταλαβει οτι θελεις να προχωρισετε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123343 από sweetdreams στις 06 Οκτωβρίου 2013, 1:38μμ

sweetdreams

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ειλικρινά έκανα ότι μου είπες και βοήθησε πολύ!Που να το ξέρα ότι απο κάτι τοσο απλό θα ξεκολλούσε;;χαχαχ και πάλι ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login