Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν ένας άντρας μιλάει πρόστυχα σε μια γυναίκα, είναι σεξουαλική παρενόχληση. Όταν μια γυναίκα μιλάει πρόστυχα σε έναν άντρα, είναι €1,50 το λεπτό.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

ξυρισμα για τις γυναικες εκει κατω!?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122861 από turbox11 στις 09 Σεπτεμβρίου 2013, 11:08πμ

turbox11

Εικονίδιο
μέλος από: 9/9/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
παιδια εχω θεμα. απο παντου ακουω οτι αν ξυριζεσαι εκει κατω εισαι τσουλα, πουτανα κ.τ.λ. απο την αλλην παλι παντου διαβαζω-ιντερνετ και σε περιοδικα- οτι ξενερωνεις τον παρτενερ σου αμα δεν ξυριζεσαι , τι να κανω? εσεις κοριτσια το κανετε και αν ναι πως και τι σχεδιο, οσο για τα αγορια ξενερωνεται ΤΕΛΕΙΩΣ οταν δεν ξυριζεται η αλλη εκει κατω?
please, απαντηστε μου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122863 από giannisefoa στις 09 Σεπτεμβρίου 2013, 11:27πμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Κατ αρχήν ήθελα να ήξερα ποιος μπορεί να πιστεύει ότι είναι τσούλα κάποια η οποία ξυρίζεται εκεί πέρα.Είναι η πρώτη φορά που το ακούω και μάλλον και η τελευταία γιατί δεν νομίζω να το ξανακούσω.Τώρα από κει και πέρα κάποιους τους χαλάει να μην είναι ξυρισμένο κάποιους όχι τόσο πολύ αλλά σε γενικές γραμμές πρέπει να είναι περιποιημένο.Δηλαδή και κάποιες τρίχες να έχει να είναι κομμένες και όχι θάμνος.Εγώ τελείως δεν θα ξενέρωνα αλλά η αλήθεια είναι πως για να της κάνεις στοματικό της άλλης και για να είναι το σεξ καλύτερης ποιότητας θέλει όπως είπα και πριν να είναι τουλάχιστον περιποιημένο!Εμένα προσωπικά μ αρέσει να έχει και κάποιο σχέδιο αλλά αυτό είναι λίγο πιο απαιτητικό απότι να ξυρίζεσαι εντελώς...Τέλος σκέψου πως το να ξυρίζεσαι είναι και θέμα υγειηνής. Δεν μπορώ είναι η αλήθεια να καταλάβω τις αντιλήψεις περί τσούλας που είπες αλλά αν φοβάσαι ότι θα χαρακτηριστείς έτσι οκ.Απλά σκέψου πως δεν είναι μόνο θέμα καλλωπισμού. 1ον θα αισθάνεσαι εσύ πιο ωραία με τον εαυτό σου και δεν θα χεις το άγχος αν θα τον ξενερώσεις τον άλλο και θα είσαι πιο καλά από άποψη υγειηνής...Ελπίζω να βοήθησα λίγο... :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122868 από panos.cy.gr στις 09 Σεπτεμβρίου 2013, 2:50μμ

panos.cy.gr

μέλος από: 17/8/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Αγορι 17 ετων.....Εγω πρωσοπικα θα σε αφησα εντελος...πρωσοπικα λεω..εγω το θελω εντελος καθαρο και βομιζω με μελι ειναι καλυτερα..εγω εκει κατω σε μενα εχω τριχες αλλα τισ κοβο...αν θελει η λεγαμενη να ειμαι ξυρισμενος θα ειμε.... Κατα την γνωμη μου αυτη η περιοχη ειναι και επιλογη του αλου κ;ι οχι μονο δικη ςου..πρωσοπικα παντα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122871 από Χριστινακι στις 09 Σεπτεμβρίου 2013, 4:13μμ

Χριστινακι

μέλος από: 9/9/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ειναι φυσικο να βγαζεις τρειχες εκει κατω και χεστους τους αλλους αυτο που μετραει ειναι εσυ τι θες?????????
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login