Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ΜΗ ΦΤΥΝΕΤΕ!!! Μπορεί να σας χρειαστεί.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Καθυστέρηση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122933 από Amelia στις 11 Σεπτεμβρίου 2013, 4:47μμ

Amelia

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2010
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Γειά σας παιδιά.
Πριν 2-3 εβδομάδες ολοκλήρωσα με το αγόρι μου. Πάντα πέρνουμε προφυλάξεις και ποτέ δεν είχαμε κανένα ατύχημα, όπως να σπάσει το προφυλακτικό ή κάτι τέτοιο. Επίσης, πάντα τελειώνει έξω, γιατί ποτέ δεν ξέρεις. Δηλαδή, μόλις είναι να τελειώσει βγαίνει και τελειώνει εκτός (φορώντας φυσικά το προφυλακτικό).
Την τελευταία φορά (που ήταν 3 ημέρες πριν) όταν βγάζαμε το προφυλακτικό είδαμε πάνω στο προφυλακτικό -δηλαδή από την έξω πλευρά- ένα παχύρρευστο υγρό. Και οι δύο μας πιστεύουμε οτι είναι δικά μου υγρά, διότι εκείνη τη συγκεκριμένη ημέρα ήμουν πιο υγρή από κάθε άλλη φορά. Το θέμα βρίσκεται στο εξής. Έχω καθυστέρηση 3 ημερών. ΤΟ ξέρω οτι ίσως είμαι λίγο υπερβολική, αλλά ποτέ δεν είχα καθυστέρηση πάνω από 2 μέρες... Επίσης να πω οτι από όταν ολοκληρώσαμε για πρώτη φορά ήταν λίγο μετά την περίοδο, οπότε είναι η πρώτη περίοδος που περιμένω αφού ολοκληρώσαμε. Τώρα αυτό που σκέφτομαι είναι το εξής. Μήπως άλλαξε κάτι μέσα μου και απορυθμίστηκε λίγο ο κύκλος μου επειδή ολοκληρώσαμε; Μήπως είναι στο μυαλό μου και προκαλώ μόνη μου την καθυστέρηση;
Τέλος, από εχθές το μεσημέρι νιώθω μια ελαφριά φαγούρα κάπως εσωτερικά. Σήμερα το πρωί βελτιώθηκε λιγάκι. Τι μπορεί να μου συμβαίνει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login