Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όταν ακούς να επιμένουν πολύ στον όρο παράδοση, να ξέρεις ότι πρόκειται για παράδοση άνευ όρων.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

αποτυχημενη προσπαθεια ολοκλρωσης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122990 από strawberry στις 15 Σεπτεμβρίου 2013, 2:51μμ

strawberry

Εικονίδιο
μέλος από: 8/7/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γεια σε ολους.. εχω σχεση εδω και 3 μηνες με ενα παιδι ο οποιος ειναι μεγαλυτερος μου, δηλαδη εγω 19 και αυτος 25..εγω δεν εχω καθολου εμπειρια οσο αναφορα το σεξ και ετσι αυτον τον καιρο προσπαθουμε σιγα σιγα να προχωρησουμε σε πραγματα που δεν εχω ξανακανει..τις προαλλες λοιπον και ενω ειχαμε κανει αρκετη ωρα προκαταρκτικα νιωθαμε και οι δυο οτι θελουμε πολυ να γινει και κανονικα..ομως ενω προσπαθησαμε να το βαλει δεν εμπαινε και εγω πονουσα πολυ. Σας εχει συμβει και εσας κατι παρομοιο την πρωτη φορα?? και πως θα γινει να μπει την επομενη φορα??
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #122997 από Noir Désir στις 15 Σεπτεμβρίου 2013, 7:31μμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ξαναπροσπαθήστε, κάποια στιγμή θα μπεί. Υπάρχουν διάφοροι τύποι παρθενικού υμένα, γι'αυτό και δεν μπαίνει το ίδιο εύκολα σε όλες τις γυναίκες ούτε πονάει το ίδιο. Επίσης, αν δυσκολεύοσασταν όταν ήταν το αγόρι σου από πάνω, μπορείς να δοκιμάσετε το αντίστροφο, για να το ελέγχεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122998 από strawberry στις 15 Σεπτεμβρίου 2013, 7:48μμ

strawberry

Εικονίδιο
μέλος από: 8/7/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
η αληθεια ειναι οτι εκεινος ηταν απο πανω μετα προσπαθησαμε και το αντιστροφο αλλα παλι χωρις αποτελεσμα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123135 από tzina.pap στις 22 Σεπτεμβρίου 2013, 8:59μμ

tzina.pap

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Μηπως ησουν αγχωμενη? Πολλες φιλες μου, μου εχουν πει οτι πονεσαν πολυ αλλα ουσιαστικα εφταιγε το αγχος τους...εγω να σου πω την αληθεια δεν ενοιωσα πονο, παρα μονο μια πιεση...απλα πρεπει να εισαι τελειως χαλαρη και να μην μετανοιωσεις ποτε γι αυτον που διαλλεξες!Ο καταλληλος θα σε προσεξει και θα ειναι διαφορετικα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123186 από gianman στις 25 Σεπτεμβρίου 2013, 9:31πμ

gianman

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2013
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
Σημασία δεν έχει τόσο η ανθεκτικότητα του υμένα. Να είσαι χαλαρή και άνετη. Επίσης, να δώσετε βάση στα προκαταρκτικά ώστε να ερεθιστεί και να ανοίξει αρκετά η τρυπούλα σου. Σε είχε γλείψει καλά; Σου έβαλε δάχτυλο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login