Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Τα δυο πιο κοινά στοιχεία στη φύση είναι το υδρογόνο και η ηλιθιότητα.
Τρίτη, 21 Μαΐου

τα εμπλεξα λιγακι και θελω βοηθια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122993 από panos.cy.gr στις 15 Σεπτεμβρίου 2013, 6:18μμ

panos.cy.gr

μέλος από: 17/8/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια..Εχω ενα θεματακι εδω και λιγο καιρο..πριν ενα μηνα οταν ξεκινισανε τα φροντιστιρια ειρθαν δυο καινουργιες στο τμημα και απο την πρωτη μερα με την μια την φλερταρα..αλλα φιλικο φλερτ οχι κατι σοβαρο...και ποτε δεν ενιωσα κατι..Οι δυο τους ειναι κολητες απο οτι ξερω.. Αυτη που φλερταρα(φιλικα παντα )δεν το σινεχισα απλα μιλαγαμε...εδικσε λιγα σημαδια..και καλα γελακια και τετια..(λιγα οχι πολλα).ετιχε να κατσουμε μαζι και γενικα μιλαγαμε για διαφορα...Ομος το τελευταιο μαθιμα ετιχε να κατσει διπλα μου η κολητη της... Μιλισαμε λιγο(τυπικα)..και γενικα στο μαθιμα κατι προσπαθουσε να κανι η απλα ετιχε.. Συνολικα θα γιρισε να με κοταξη 6-7 φορες την ωρα του μαθηματος(χωρις να της μιλισω)..η τραβουσε το short της κατω και με εβλεπε(διακριτικα)...προς το τελος του μαθιματος τιν μια κσαπλονε στην καρεκλα(και ετσι εγω ειχα θεα στο υπεροχο κορμι της..μετα απο λιγο κατι επιανε στην κοιλια της...ητανε σκουλαρικι(ο.ο.ο.ο) την ρωτισα αν εχει σκουλαρικι και μου λει νε...και μου χαμογελασε(διακριτικα)(τωρα για να μου το διξη το επιανε η οντος την ενοχλουσε?)..μπορω να πω οτι την ερωτευτικα..τρελα..την επομενη μερα στο σχολιο ετιχε να κατσω στον υπολογιστη και τις βρικα στο φβ..τις εστιλα και στις δυο ετιμα φιλ.. Αυτη που φλερταρα αρχκα δεκτικε ενω η αλλη οχι..6 ωρες μετα που τις εστιλα κσανακαθισα στον υπολογιστη και εσβισα το ετιμα..εισος να το αποριπσε γτ δεν καταλαβε..ισως δεν ετιχε να το δει..ισως απλα δεν θελη..τεσπα...το θεμα ειναι αν οντος η φιλη τις μιλισε σε αυτην για μενα..αν οντος μιλισε νομιζω την πατισα γτ θα ειναι δυσκολο να πρωχορισουμε(υποθετικα μιλαω)..παιδια θελω συμβουλες για το πως θα την πλησιασω σωστα γτ ειμαι αρχαριος διοτι νε μεν ειχα ευκαιριεσ με διαφορες δεξ προχορισα γτ ειμαι του στηλ αν αγαπισω προχοραω κλπ...ουτε να φιλαω δεν κσερω αλλα δεν με ανχονη αυτο..το θεμα ειναι πως το πρχοραω..επισης ειμαστε συνομιλικη στα 17..θελω να προχωρισω ...σκεφτομαι να της ζητησω αν βγουμε..ισως ειναι γρηγορα?..17.π.ευχαριστω προκαταβολικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122995 από mariakuriakidou στις 15 Σεπτεμβρίου 2013, 6:54μμ

mariakuriakidou

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ειναι πολυ νωρις να της τα ζητησεις θα κομπλαρει ξεκινηστε να μιλατε σε φιλικο επιπεδο και θα δεις οσο γι την φιλη της απλα ξεκοψε το και μιλα της απλα τυπικα
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #123001 από liontaraki στις 15 Σεπτεμβρίου 2013, 9:13μμ

liontaraki

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μιλησε της και οταν ερθει η ωρα εξηγησε της οτι δεν παιζει τιποτα με τη φιλη της. Ομως πρεπει πρωτα να ξεκαθαρισεις τι θες εσυ και μετα να προχωρησεις αναλογως
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123003 από panos.cy.gr στις 15 Σεπτεμβρίου 2013, 9:42μμ

panos.cy.gr

μέλος από: 17/8/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Ειπα να βιαστω διοτι μια ζωη πιγενα σιγα σιγα στην γνωριμια και παντα κατελιγα φιλος...ενοητε τιπικα θα μιλαω με την φιλη της...ομως ρε παιδια δεν ειμαι και πολυ καλος στα λογια...πρωτιμαω τις πραξης..τεσπα θα δω με τις αντιδρασης της..μπορω να εχω και αλλες γνωμες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login