Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το πρόβλημα δεν είναι να βρεις τη λύση, αλλά ότι πρέπει να τη δικαιολογήσεις και σε άλλους.
Τρίτη, 21 Μαΐου

σε ποια ηλικια ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123002 από liontaraki στις 15 Σεπτεμβρίου 2013, 9:35μμ

liontaraki

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι κοριτσι 15 χρονων και εχω 2 αποριες σχετικα με το σεξ. Καταρχας ποια ειναι η καταλληλη ηλικια για να ολοκληρωθει μια σχεση? Επισης εχω ακουσει πως ο παρθενικος υμενας μπορει να σπασει ακομα και απο το ποδηλατο.. αυτο το καλοκαιρι εκανα ποδηλατο μετα απο 2 χρονια και πονουσα καπως το επομενο 48ωρο. Υπαρχει περιπτωση να εχω χασει την παρθενια μου?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #123004 από panos.cy.gr στις 15 Σεπτεμβρίου 2013, 9:45μμ

panos.cy.gr

μέλος από: 17/8/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Η παρθενια δεν ειναι μονο ο ημενας...ειναι και το ποσο κλιστη εισαι εκει...δεν υπαρχει καταληλη ηλικια..πρωτα πρεπει να δεις βαθια μεσα σου οτι εισε ετιμη και μετα να βρεις το καταληλο παιδι..πανο απο ολα..σιγα σιγα...υπαρχουν και χειροτεροι..πχ εγω ειμε 17 και καλα καλα ουτε σοβαρη σχεση δεν ειχα...απλα περιμενα και θα ερθη...μην βιαζεσε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123005 από liontaraki στις 15 Σεπτεμβρίου 2013, 9:56μμ

liontaraki

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Μμαλιστα! Δεν βιαζομαι καθολου, πιστεψε με (παρ ολο που εχω απειρες αποριες σχετικα με αυτο το θεμα) .. τελος παντων..ευχαριστω !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123134 από tzina.pap στις 22 Σεπτεμβρίου 2013, 8:53μμ

tzina.pap

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Δεν υπαρχει καταληλη ηλικια σ αυτο το θεμα...κ εγω ειχα την ιδια απορια αλλα οταν βρεθηκε ο καταλληλος το εκανα χωρις να το μετανοιωσω!
Τωρα για το αν εχεις χασει την παρθενια σου, αν δεν ειχες δει αιμα το πρωτο 48ωρο το βρισκω λιγο απιθανο, αλλα βεβαια σε καθε κοπελα ο υμενας ειναι διαφορετικος! Δεν ειναι κατι που πρεπει να σε αγχωνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login