Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έλληνας: Θηλαστικό ζώο που γλύφει τους πλούσιους ξένους και το παίζει υπεράνω στους φτωχούς.
Σάββατο, 4 Μαΐου

προβλημα πεους πετσακι/ βαλανος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123116 από dimis9 στις 22 Σεπτεμβρίου 2013, 3:24πμ

dimis9

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
παιδια μπαινω στο ψητο. Μικρος δεν εβγαζα καθολου το κεφαλακι εξω.μετα τα 16 μου αν κ πονουσα το εβγαζα οταν δν ημουν σε στυση κ μετα και σε στυση.οταν αβγανιζομαι δεν μπορω να εχω το κεφαλακι εξω γτ με ποναει οπως επισης με ποναει κ οταν το ακουμπαω.1ον πιστευεται πως εχω προβλημα σοβαρο π ποναει το κεφαλακι; 2ον οταν βγαζω εξω το κεφαλακι δημιουργηται κατι σαν δακτυλιδη απ την πετσα κατω απ τ πεος πιστευεται χρειαζετε επεμβαση;; υ.γ ειμαι 19!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #123120 από ΦΑΡΑΣΙ14 στις 22 Σεπτεμβρίου 2013, 1:07μμ

ΦΑΡΑΣΙ14

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2013
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν ήσουν μικρότερος, ο πόνος στη βάλανο θα ήταν φυσιολογικός...Συμβαίνει όταν δεν υπάρχει επαφή με τον "έξω κόσμο"...Ίσως και στην περίπτωση σου να συμβαίνει το ίδιο,ειδικά αν δεν έχεις κάνει ποτέ σεξ.Για έναν μήνα,όταν κάνεις ντούς, να βγάζεις αν μπορείς το κεφαλάκι σου έξω και να το βρέχεις.Στην αρχή με λίγη πίεση και όσο πάει με πιο πολλή πίεση ...Άν δε γίνεις καλύτερα ρώτα κάποιον ειδικό. Το πρόβλημα με το πετσάκι εμφανίζεται συχνά,δεν είναι ανησυχητικό αλλά ίσως να χρειάζεται κάποια επέμβαση..
Για να έχεις καλύτερη επίγνωση του θέματος ρώτα κάποιον ουρολόγο-ανδρολόγο.
Κάνε αποδεκτή αν σε κάλυψα ωστε να μπορέσω να απαντάω και σε άλλους !
Ευχαριστώ !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123140 από dimis9 στις 23 Σεπτεμβρίου 2013, 1:42πμ

dimis9

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
το θεμα ειναι πως εχω κανει σεξ αλλα λογο του οτι ποναω δεν το ευχαριστιεμαι κ φιλοι μ ειπαν πως με εξω το κεφαλακι νιωθεις τελεια στο σεξ.οσον αφορα τοτ θεμα με το ντουζ δεν με ενοχλει καθολου το νερο μονο οταν τ αγγιζω ή μια πετσετα το αγγιζει. κανεις αλλος να απαντησει παιδια please ειναι αναγκη!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123190 από dimis9 στις 25 Σεπτεμβρίου 2013, 3:02μμ

dimis9

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
κανενας αλλος ρε παιδια;;;;;;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123195 από gianman στις 25 Σεπτεμβρίου 2013, 5:34μμ

gianman

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2013
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
Μεγάλε μην φοβάσαι. Έχω σχεδόν το ίδιο πρόβλημα. Δεν είναι κάτι γα να ανησυχείς. Απλά φρόντισε να το διατηρείς με κατεβασμένο το πετσάκι συχνά και όταν τον παίζεις να το κατεβάζεις χαμηλά για να συνηθίσει χωρίς κάλυψη και να μην είναι τόσο ευαίσθητο. Έτσι κάνω κι εγώ και έχω δει βελτίωση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123210 από dimis9 στις 26 Σεπτεμβρίου 2013, 3:37πμ

dimis9

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
απλα με κατεβασμενο δν μπορω να αυναυνιστο γιατι δεν υγραινετε κ με ενοχλει...οσο γι αυτο π εχω πολυ πετσα απο κατω οταν τ κατεβαζω πιστευεις χρειαζεται περιτομη;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123211 από gianman στις 26 Σεπτεμβρίου 2013, 11:26πμ

gianman

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2013
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
Δεν μπορώ να γνωρίζω εφόσον δεν ξέρω πως είναι. Με τον αυνανισμό χαλαρώνει ο χαληνός σιγά-σιγά. Μην αγχώνεσαι. Βέβαια, να πλένεις καλά την απομέσα περιοχή με σαπούνι και πολύ νερό. Χρειάζεται προσεκτικό καθαρισμό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login