Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αν δεν προσέξεις καλά, όλο και κάτι θα κολλήσεις.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πρόβλημα με πέος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123191 από Agnostos Gnosti στις 25 Σεπτεμβρίου 2013, 3:30μμ

Agnostos Gnosti

Εικονίδιο
μέλος από: 25/1/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας.

Λοιπόν ας μπω κατευθείαν στο θέμα είμαι 17 ετών το πέος μου δεν είναι ακόμα μεγάλο έχω επισκεφθεί ενδοκρινολόγο-ανδρολόγο και τα σχόλια ήταν καθησυχαστικά αλλά θέλω και την γνώμη σας ώστε να μπορέσω να καταλάβω τι γίνεται με την πάρτυ μου! Λοιπόν το κείμενο αυτό απευθείναιτε σε άτομα που είχαν καθυστερημένη εφηβεία μέχρι και τα 17 τους χρόνια και πότε τους μεγάλωσε! και όσοι έχουν γνώμη και γνώση επί της καθυστερημένης εφηβείας ας γράψουν την δικιά τους γνώμη!
ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123194 από Surfer123 στις 25 Σεπτεμβρίου 2013, 4:07μμ

Surfer123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
ΚΑΤ αρχήν προτού αρχίσεις να διαβάσεις αυτά που θα γράψω να ξέρεις πως δεν εχω παει ακόμα 17. σε λίγες μέρες θα πάω 16 . Τώρα σχετικά με το θέμα να σου επισημάνω πως και εγώ είχα σχετικά καθηστερημενη εφηβεία . Αφού να φανταστείς η φωνή μου άλλαξε φέτος . Στα 14 μου χρόνια το πέος μου ήταν 7.5 εκ και τώρα μετά απο σχεδόν 2 χρόνια ειναι 13.5 εκ. Γι' αυτό φίλε μου δεν υπάρχει λόγος να αγχονεσαι ... Και εγώ που αγχονομουν και βοβομουν τι κατάφερα ;; Τίποτα . Ότι ήταν να γίνει έγινε . Και να ξέρεις πως στα αγόρια που έχουν καθηστερημενη εφηβεία το σώμα τους συνεχίζει να αλλάζει μέχρι τα 21 περ. Τώρα όμως εσύ μπορεί να σκεφτείς πως "και άμα ειμαι απο της περιπτώσεις αυτές που το πέος μένει 7εκ";; 1 εχω να σου πω , ότι δεν είσαι . Αυτές οι περιπτώσεις ειναι μηδαμινές . Αυτά απο εμένα και αν μπορείς στο επόμενο μυνημα ανέφερε το μεγεθος σου για να δούμε "που βρίσκεσαι".
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login