Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτου σου!
Τρίτη, 21 Μαΐου

Δεν μπορω να τελειωσω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123221 από Rossonero στις 27 Σεπτεμβρίου 2013, 12:03πμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Γεια χαρα σε ολα τα μελη του φτου :P οπως γραφω και στον τιτλο δεν μπορω να τελειωσω κατα την διαρκεια του σεξ...τα εχω με μια κοπελα εδω και 2 μηνες εχουμε ολοκληρωσει μια φορα και εχουμε κανε αλλες 2 φορες μονο τα προκαταρκτικα δηλαδη πιπα μονο και γλυφομ***ι...καμια απο αυτες τις 3 φορες δεν τελειωσα και δεν ξερω το γιατι...ειναι η πρωτη μου σχεση βεβαια και το πρωτο κοριτσι που κανω κατι αλλα ουτε αγχος εχω ουτε εχω βαρεσει μαλακια ποιο πριν ουτε τιποτα...τι μπορει να φταει αραγε?

ευχαριστω εκ των προτερων..
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #123265 από smith7 στις 28 Σεπτεμβρίου 2013, 5:51μμ

smith7

Εικονίδιο
μέλος από: 27/9/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

εσωτερικο αγχος ειναι φιλε μου. χαλαρωσε και απολαυσε τη στιγμη χωρις να περιμενεις να τελειωσεις. θα ερθει απο μονο του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123306 από panos.cy.gr στις 30 Σεπτεμβρίου 2013, 10:25μμ

panos.cy.gr

μέλος από: 17/8/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Πολες γυναικες ονειρευονται κατι τετιο...μεγαλες εποδοσης...βεβαια εγω δεν το εκανα ποτε αλλα πιστευω περα απο το αγχος υπαρχουν και λογοι αισθιτικης..πχ αν υ γυναικα εχει τριχες στο συμειο θα κσενερωσω τρελα...αν οχι ισως ειναι αγχως..ισως ειναι και λιγο απο ολα...και το προδηλακτηκο..αλλαξε ιδος...τεσπα σου ευχομαι να το ευχαριστηθης...εγω προσοπικα αν μηνο πανω απο δυο λεπτα καυλομενος εχω πολλα περισπερματικα...αρα δες στον ευαυτο σου..αν εχεις κατι αναλογο εισαι οκ..καλη τυχη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123311 από Rossonero στις 01 Οκτωβρίου 2013, 3:45μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
@smith7 ισως να εχεις δικιο διοτι σκεφτομαι οτι πρεπει να τελειωσω και αυτο μαλλον παιζει ρολο οποτε απο την αλλη φορα θα προσπαθισω να ειμαι λιγο ποιο χαλαρος...ευχαριστω για την συμβουλη

@panos.cy.gr για το θεμα αισθητικης που λες δεν επιρεαζομαι καθολου διοτι η κοπελα μου ουτε τριχες εχει στο επιμαχο σημειο και γενικα ειναι πολυ ομορφη και με ωραιο σωμα και γενικα προσεχη τον εαυτο της...τωρα αυτο με το προφυλακτικο δεν ξερω δεν νομιζω να φταιει ουτε αυτο...οσο για τα προσπερματικα υγρα μπορω να πω οτι εχω παρα πολλα...αλλα μαλλον θα φταει αυτο που ειπε ο φιλος απο πανω...anyway σε ευχαριστω και εσενα φιλε μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login