Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
H δολοφονία είναι η ακραία μορφή λογοκρισίας.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Πρώτη φορά ΣΕΞ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123280 από Jenny's στις 29 Σεπτεμβρίου 2013, 4:50μμ

Jenny's

Εικονίδιο
μέλος από: 13/8/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γειά σας. Πρόσφατα προχωρήσαμε με το αγόρι μου αλλα ούτε οργασμό ενιωθα όταν μπήκε αλλά πονούσα...Μάλλον ομως δεν έσπασε ο παρθενικός υμένας...Γιατι συνεβει αυτο; Εγώ φταίω;

Υ.Γ Το πέος του αγοριού μου έχει κανονικό μέγεθος
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #123285 από lenaki19 στις 29 Σεπτεμβρίου 2013, 5:24μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σε καμια περιπτωση δε φταις εσυ αλλα ουτε κι εκεινος. Η πρωτη φορα μερικες φορες δεν ειναι πετυχημενη. Μια το ανχος, μια ο πονος που μπορει να νιωσεις, μια το ενα μια το αλλο. Ηταν η πρωτη φορα και λογικο ηταν να πονεσεις και να μη το ευχαριστηθεις... οσο και να ειναι εκει κατω τις πρωτες φορες ειναι λιγακι στενα οποτε μεχρι να συνηθισεις θα εχεις μικρες ενοχλησεις... ειναι κι αναλογα με την ιδιομορφια του κολπου σου. Εγω π.χ ειμαι στενη κι αυτο δεν αλλαζει, απο τα αγορια που ειχα ομως δεν ακουσα το παραμικρο σχολιο ισα ισα που τους αρεσε που ειχα αυτη την ιδιομορφια . Το οτι δεν εσπασε ο υμενας θα το υπεθεσες επειδη δεν ειδες αιμα ετσι? παντως αν δεν ειδες δεν ειναι κατι που πρεπει να σε ανησυχει, μπορει την επομενη φορα να σπασει. Το μυστικο ειναι να εισαι χαλαρη και να μη σφιγγεσαι στη σκεψη οτι θα πονεσεις . Χαλαρωσε και ολα θα πανε καλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123289 από Jenny's στις 29 Σεπτεμβρίου 2013, 7:23μμ

Jenny's

Εικονίδιο
μέλος από: 13/8/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω παρα πολυ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123291 από lenaki19 στις 29 Σεπτεμβρίου 2013, 7:43μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
δεν κανει τιποτα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login