Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Η πραγματική εκπαίδευση αρχίζει όταν τελειώνει το σχολείο.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Μικρο σπυρακι στο πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123489 από Sixaxisx στις 12 Οκτωβρίου 2013, 7:38μμ

Sixaxisx

Εικονίδιο
μέλος από: 12/10/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειας σας παιδια ειμαι 15.Προσφατως ξυρισα τις τριχες και προσεξα ενα σπυρακι λιγο πιο πανω απο το πεος.Δεν ειναι κοκκινο απλως ειναι σαν ενα μικρο εξωγκομα.Πρεπει να φοβαμαι;Θα φυγει μονο του;Δεν με ποναει καθολου ουτε οταν το ακουμπαω ποναει.Απλως φαινεται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123493 από eliz19 στις 12 Οκτωβρίου 2013, 10:11μμ

eliz19

Εικονίδιο
μέλος από: 12/10/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Επειδή οι σπουδές μου σχετίζονται με Ιατρικές γνώσεις, σου λέω να μην ανησυχείς, είναι κλασικό σπυράκι που δημιουργήθηκε επειδή συσσωρεύτηκε πύον στο θύλακα της τρίχας..μπορεί να μείνει κάποιες μέρες αλλά μην σε ανησυχεί..αν τώρα δεις ότι επεκτείνεται και βγάλεις και άλλα (πάνω από δύο ακόμη) πρέπει οπωσδήποτε να να το κοιτάξει κάποιος γιατρος γιατί θα πρόκειται για εκτεταμένη μόλυνση..επίσης αν πρόκειται για μόλυνση κατα πάσα πιθανότητα θα ανεβάσει και πολύ λίγο πυρετό , δέκατα δηλαδή, οπότε βάλε και κανένα θερμόμετρο ( αν βγάλεις και άλλα σπυράκια εννοώ, όχι τώρα..)Βέβαια όλα αυτά σου τα λέω με κάθε επιφύλαξη, ιατρική από το ίντερνετ δε γίνεται.. Αν και το πιθανότερο είναι να ανησυχείς άδικα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123586 από fast στις 20 Οκτωβρίου 2013, 7:53πμ

fast

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Αυτο το εχω πάθει κι εγω,μην φοβάσε σε λίγο καιρό θα φύγει,έτσι έγινε εμένα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login