Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

σχεσεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123557 από panagiotis16 στις 17 Οκτωβρίου 2013, 11:54μμ

panagiotis16

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι καινουργιος στο φορουμ ! με λενε παναγιωτη και ειμαι 16 χρονων! το προβλημα μου ειναι οτι δεν εχω κανει καμια σχεση με κοπελα! ειμαι καλο παιδια αλλα οχι πολυ κοινωνικος ! απο ομορφια θα ελεγα μετριος προς καλος ! αλλα ειμαι πολυ ντροπαλος και οποτε εχει παει να παιξει κατι τα εχω σκατωσει ! οταν παω να μηλισω στην κοπελα που γουσταρω κομπλαρω πολυ και αυτο εχει παιξει πολυ μεγαλο ρολο στο να μην εχω κανει ακομα καποια σχεση ! τι μπορω να κανω για να μην ειμαι τοσο ντροπαλος? ειναι φυσιολογικο να μην εχω κανει στα 16 μου ουτε μια σχεση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123574 από panagiotis16 στις 18 Οκτωβρίου 2013, 11:59μμ

panagiotis16

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
κανένας??
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #123590 από giorp1958 στις 20 Οκτωβρίου 2013, 10:12πμ

giorp1958

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

οταν πας και της μιλας να προσπαθεις να μην εισαι τοσο ντροπαλος. Ακομα, να προσπαθεις να μιλας σε κοριτσια που σαρεσουν εστω και λιγο για να εχετε μια καλυτερη σχεση και να δεις αμα καμια εχει αισθηματα για σενα. μην κομπλαρεις επειδη εισαι 16 και δεν εχεις κανει σχεση...απλα χαλαρωσε και σκεψου αυτα που σου ειπα.

*αμα σαρεσε η απαντηση μου πατα αποδεκτη*
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123611 από Ioannan στις 20 Οκτωβρίου 2013, 8:47μμ

Ioannan

Εικονίδιο
μέλος από: 11/6/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι! Και εννοείται να μην νιώθεις μειονεκτικά που δεν έχεις κάνει σχέση.. :)
Το ότι είσαι ντροπαλός δεν είναι μειονέκτημα και μην προσπαθήσεις να το αλλάξεις τελείως.. Να αποκτήσεις μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση ώστε να μπορέσεις να είσαι σίγουρος για τον εαυτό σου όταν μιλάς με μια κοπέλα.. Πάντως μη χάνεις ευκαιρίες, τόλμα, αν δεν πάει κάτι καλά προχωράς.. :) Καλή τύχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123703 από panagiotis16 στις 27 Οκτωβρίου 2013, 1:19μμ

panagiotis16

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ παιδια! επειδη κατι παει να γινει τωρα με μια κοπελα μικροτερη μου σκεφτομαι να της ζητησω να βγουμε καμια μερα ! τι λετε να το κανω? βοφαμε μηπως μου πει οχι! αμα κανω κατι καποια με κοπελα να τις πω οτι ειμαι τελιως απειρος η οχι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123704 από Surfer123 στις 27 Οκτωβρίου 2013, 5:29μμ

Surfer123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Φυσικά και να βγεις!! Στο κάτω κάτω ακόμα και αν δεν σου πει αυτό το πολυπόθητο Ναι και σου ρίξει χ θα έχεις πάρει κάποια εμπειρία και θα ξέρεις τι έκανες λάθος . Έτσι την επόμενη φορά που θα βγεις με άλλη κοπέλα δεν θα επαναλαβεις πάλι τα ίδια λάθη και θα είσαι και πιο άνετος. Φίλε κανείς δεν γεννήθηκε με εμπειρία στις σχέσεις. Όλοι την απέκτησαν απο τις επαναλαμβανόμενες και συνεχείς προσπάθειες. Τέλος να σου πω πως αν σου πει ναι μπράβο! Μόλις έκανες μια γαματη αρχή και πετυχημένη. Αν πάλι σου πει όχι πάλι μπράβο! Μόλις κερδίσεις μια γενναία δόση εμπειρίας . Στο κάτω κάτω αυτή θα χάσει αν σου πει όχι όχι εσύ . :P Μην σε παίρνει απο κάτω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123710 από panagiotis16 στις 28 Οκτωβρίου 2013, 1:47μμ

panagiotis16

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ΟΚ φιλε θα το προσπαθησω και οτι γινει !Εχω κανει ποιο παλια 1-2 αποπειρες με αλλες κοπελες αλλα δεν πηγαν καλα γιατι ντραπηκα παρα πολυ ! αμα γινει τιποτα να της πω οτι θα ειναι πρωτη μου φορα που κανω σχεση?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123739 από tzeny στις 30 Οκτωβρίου 2013, 3:34μμ

tzeny

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ακόμη και να σου πει όχι εσύ δεν έχεις να χάσεις κάτι..! Προσπάθησε να μην δείχνεις την ντροπή και την αμηχανία σου γιατί οι κοπέλες τα αντιλαμβάνονται αυτά ακόμη και σε μικρή ηλικία και συνήθως οι μικρες κοπέλες ψάχνουν το αγόρι που θα τις κάνει να περνάνε καλά χωρίς να έχουν αναστολές,γι αυτό και θα έχεις παρατηρήσει πως οι περισσότερες κοπέλες στην ηλικία σου ψάχνουν για μεγαλύτερους. Προσπάθησε λοιπόν να πλησιάζεις τα κορίτσια με περισσότερη αυτοπεποίθηση και θάρρος! Στο κάτω κάτω δεν κάνεις κάτι κακό για να ντρέπεσαι...δείξε το ενδιαφέρον σου και μην φοβάσαι το να φας άκυρο..όλα στο πρόγραμμα είναι μην σε παιρνει απο κάτω! Δεν θέλει άγχος ούτε αρνητική σκέψη!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login