Στείλε λεφτά στο ftou.gr
O έρωτας παίρνει τα μυαλά εκείνων που έχουν και βάζει μυαλό σ' εκείνους που δεν έχουν. (Ντιντερό)
Πέμπτη, 25 Απριλίου

εξπερματωση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123577 από killmaster στις 19 Οκτωβρίου 2013, 3:22μμ

killmaster

banned
μέλος από: 30/5/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
γεια σας , ειμαι 15 και εχω ενα προβλημα που με ανησηχει πολυ !! οταν τραβαω μαλακια χυνω μεσα σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα αλλα η ποσοτητα του σπερματος ειναι φισιολογικη ! ειναι προβλημα αυτο ? και αν ναι πως μπορω να το αντιμετοπισω? σας ευχαριστω εκ τον πρωτερον ( συγνωμη για τα ορθογραφικα αλλα εχω συνηθισει στα γρεεκλις)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123578 από killmaster στις 19 Οκτωβρίου 2013, 5:31μμ

killmaster

banned
μέλος από: 30/5/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
καμια απαντηση ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123579 από fast στις 19 Οκτωβρίου 2013, 9:44μμ

fast

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Ειναι λογικό αυτο πυ παθαίνουμε!! Γιατι μαθαίνουμε να τραβάμε μαλακια στα γρήγορα για να μην μας πιάσει κανένας.εγω αυτο το παθαινα στα 13 τώρα που είμαι 15 το σταμάτησα γιατι όλο το καλοκαίρι που λείπουν όλοι απο το σπίτι μου βγάζω τα πάντα απο πάνω μου βλέπω τσόντα και όταν νιώθω έτοιμος να χάσω σταματάω,χαλαρώνω και συνεχίζω.εγω εχω αντέξει μέχρι 2 ώρες έτσι.καντο αυτο και θα δεις οτι θα αντεχεις περισσότερο,θα ειναι πιο απολαυστικό και θα χάνεις μεγαλύτερη ποσότητας σπέρματος!!!!!)))
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login