Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μια μέρα οι γονείς μου πήγαν διακοπές στο Νιαγάρα και το μόνο που μου χάρισαν ήταν αυτή η καταρρακτώδης ζωή.
Τρίτη, 30 Απριλίου

πρωτη φορα πιπα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123655 από xarlen21 στις 24 Οκτωβρίου 2013, 4:59μμ

xarlen21

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γειαααα σας!!ειμαι 17.5 χρονων κ δν εχω ολοκληρωσει ακομα..υα εχω μ ενα αγορι 2 μηνες..κ σκεφτομαι ν προχωρησουμε ..ομως κολλαω στα προκαταρκτικααα!!ειδικα στν πιπα..εχω δει τσοντες, εχω διαβασει αρθρα κ μηνυματα απο διαφορα φορουμ..ομως ακομα δν εχω ξεκολλησει...απ τη μια ντρεπομαι..κ απ τν αλλη φοβαμαι μηπωςς κανω κανενα λαθος κ τν πονεσβ..ή μηπως δν τ αρεσει!!!καμιααα ιδεα για να ξεκολλησωωω?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #123662 από μαρμπι στις 25 Οκτωβρίου 2013, 12:01πμ

μαρμπι

μέλος από: 3/2/2013
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

γεια σου..
το γεγονός ότι δεν έχεις εμπειρία μην σε αγχώνει .. όπως επίσης δεν πρέπει να σε αγχώνει το θέμα ότι μπορεί να μην του αρέσει ή ότι μπορεί να τον πονέσεις... όλες μας υπήρξαμε άπειρες.. όταν θα ξεκινήσετε τα προκαταρκτικά σιγά σιγά μπορείς να πας προς τα κάτω και να το "φιλήσεις" .. την πρώτη φορά θα είναι πολύ άβολα για εσένα τις επόμενες φορές θα είναι λιγότερο.. εως καθόλου..τώρα σχετικά με το πως και το τι αφού έχεις δει και έχεις διαβάσει ξέρεις πως πρέπει να το κάνεις με ποιον τρόπο.. σχετικά με το αν θα του αρέσει..μην αγχώνεσαι καθόλου θα σε βοηθήσει και αυτός ειδικά αν ξέρει ότι είναι πρώτη φορά.. εμένα το αγόρι μου με είχε βοηθήσει αρκετά και στο να μην έχω άγχος αλλά και στον τρόπο με τον οποίο έπρεπε να το κάνω .. ελπίζω να βοήθησα και αν θες κάτι παραπάνω ρώτα με .. Αυτά από εμένα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123668 από xarlen21 στις 25 Οκτωβρίου 2013, 2:17μμ

xarlen21

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ:))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123669 από μαρμπι στις 25 Οκτωβρίου 2013, 3:43μμ

μαρμπι

μέλος από: 3/2/2013
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Τίποτα !! όμως στο λεω από εμπειρία μην αγχώνεσαι..!! παρότι ήμουν τελείως άπειρη το αγόρι με βοήθησε πάρα πολύ!! κι αμα δεν εχεις αγχος θα ειναι καλυτερα για εσενα γιατι δεν θα το βλεπεις τοσο περιεργα.. σαφως και δεν θα ειναι το πιο ευχάριστο πραγμα που εχεις κανει στη ζωη σου αλλα θα νιωσεις λιγο πιο ανετα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login