Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όταν ήμουν νέος, υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην παντρευτώ προτού βρω την ιδανική γυναίκα. Τελικά την βρήκα - αλλά, έψαχνε και αυτή για τον τέλειο άνδρα.
Τρίτη, 30 Απριλίου

Καθυστέρηση περιόδου περίεργα συμπτώματα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123666 από Sofi27 στις 25 Οκτωβρίου 2013, 2:58πμ

Sofi27

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
καλησπέρα!ονομάζομαι σοφια και θα ηθελα να ακουσω γνώμες ή συμβουλές για ένα θέμα που με απασχολεί πολυ εδω και ένα μήνα περίπου.ειμαι καινούργια στο φόρουμ και πρώτη φορα μπαινω στη διαδικασία αυτη δεν εχω ξαναγράψει κατι αντίστοιχο.με συγχωρείτε αν γίνομαι κουραστικη λοιπόν!Τελοσπάντων..στις 9 του μηνός μου ηρθε η περίοδος μου με 4μερες καθυστερη.την πρώτη μερα μου ήρθαν 2σταγονες καφε και αυτό όταν πήγα 2φορές τουαλετα..Λέω θα κρύωσα Κ θα μου κατεβαίνουν.Την επόμενη μερα λοιπόν μου ηρθε ένα καφετι πραγμα(συγνωμη για την έκφραση απλά προσπαθώ να το περιγράψω ακριβώς)σαν το αίμα που μου ρχεται στην αρχή κάθε περιοδου όμως όχι η ροή που είναι η κανονική μου πολύ λιγότερο..μία είχα και μια τίποτα!τριτη Τετάρτη μερα τίποτα παρά μόνο στο σκούπισμα ένα αχνό ροζ αιμα..πάλι λίγες σταγόνες καφέ και τελος!α!επίσης σε κάθε περίοδο πρηζεται το στήθος μου τώρα τιποτα.απο τότε εχω πάρα πολλά διάφανα υγρά στο εσώρουχο μου και με προβληματίζει!κατουριέμαι συχνά χωρίς να πινω πολλά υγρά εχω κατι πόνους χαμηλά στη κοιλια μου..Φοβαμαι μην εχω κολλήσει μικροβιο ή ειναι κατι σοβαρο..για ενδεχομενο εγκυμοσύνης μου πέρασε απ το μυαλό μου αλλα δε νομιζω.εχω σχεση χρόνια κανουμε ελεύθερο σεξ αλλα δεν έχει γίνει κάποια βλακεία!φοβαμαι και κοιτάω πως θα εξελιχθούν και οι πόνοι και τα υγρά και θα πάω στο γυναικολόγο αν δω και συνεχιζει!εγινΑ κουραστική με συγχωρείτε αλλά είμαι πολύ αγχωμένη!θέλω τη βοηθεια σας.ευχαριστω πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #123667 από μαρμπι στις 25 Οκτωβρίου 2013, 2:05μμ

μαρμπι

μέλος από: 3/2/2013
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

μην αποκλείεις το ενδεχόμενο της εγκυμοσύνης.. οι πόνοι χαμηλά μπορεί να σημαίνουν την εμφύτευση του ωαρίου στην μήτρα .. ενώ η συχνή ούρηση είναι συχνή κατά τη διάρκεια μια εγκυμοσύνης.. το λίγο αίμα που έχεις ίσως σημαίνει κι αυτό ότι πραγματοποιείται η εμφύτευση καλό θα ήταν να πας σ έναν γυναικολόγο και να μην περιμένεις.. γιατί μπορεί να μην είναι εγκυμοσύνη αλλά κάτι σοβαρότερο.. αρχικά πάρε ένα τεστ εγκυμοσύνης για να δεις τι θα δείξει .. και μετά κλείσε ένα ραντεβού στον γυναικολόγο σου.. Ελπίζω να βοήθησα..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123675 από Sofi27 στις 25 Οκτωβρίου 2013, 10:12μμ

Sofi27

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολύ !!:-) γενικά ελπίζω να μην ειναι κατι σοβαρο..Φοβάμαι πολύ..φοβάμαι και τεστ να παρω!!ξερω θα με βοηθήσει αλλα Θελω να Πιστεύω οτι θα περάσει!θα δω μεχρι την αλλη Βδομάδα πως θα πάει και θα πάω στο γυναικολόγο μου..απλά έχω ακούσει τόσα πολλά για μικρόβια κτλ και φοβάμαι περισσότερο γίαυτο!σ´ευχαριστώ πολύ που ασχοληθηκες με το θέμα μου..ότι νεότερο θα ενημερώσω!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123681 από μαρμπι στις 26 Οκτωβρίου 2013, 12:10πμ

μαρμπι

μέλος από: 3/2/2013
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
μην αγχώνεσαι !! κυρίως αυτό γιατί επιδεινώνει την κατάσταση ό,τι κι αν είναι.. τα πέρασα κι εγώ .. και πολύ πρόσφατα μάλιστα.. βέβαια εγώ δεν είχα τίποτα σημαντικό.. αλλά όσο πιο πολύ αγχώνεσαι τόσο πιο πολύ το χειροτερεύεις..!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login