Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλοι είμαστε ίσοι. Απλώς μερικοί είναι πιο ίσοι απ' τους άλλους!
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Μη ολοκληρωμενη σχεση στα 18

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123693 από g1ann στις 26 Οκτωβρίου 2013, 5:37μμ

g1ann

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια ειμαι αγορι στα 18 και ακομα οχι μονο δεν εχω ολοκληρωσει με καποια κοπελα δεν εχω κανει ουτε σχεση!! Ειμαι εμφανισιμος αλλα παρ ολα αυτα δεν ετυχε κατι σοβαρο γιατι κυριως αγχονομαι και ντρεπομαι πολυ την καθε κοπελα και το τι θα πουν οι γυρω μου!! Πειτε μου ειναι κακο που δεν εχω εμπειρια σε τετοια ηλικεια?? Οταν κανω την πρωτη μου σχεση να πω στο κοριτσι μου οτι ειναι η πρωτη μου φορα ή θα γινω ρεζιλη?? Ευχαριστω εκ των προτερων!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123762 από g1ann στις 02 Νοεμβρίου 2013, 11:23μμ

g1ann

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καποιος να απαντησει παρακαλω μια συμβουλη!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123765 από θαλι14 στις 03 Νοεμβρίου 2013, 4:22μμ

θαλι14

Εικονίδιο
μέλος από: 28/10/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
εννοειτε πως δεν πρεπει να ντρεπεσε για αυτο!!δες και την θετικη πλευρα εζησες την παιδικη σου ηλικια χωρις νταβαδες πανω απο το κεφαλι σου!!απλα τωρα χαλαρωσε και θα δεις θα ρθει απο μονο του το θεμα..και οσο αφορα το σεξ μην ανυσηχεις για ολα υπαρχει πρωτη φορα!για παραδειγμα εγω ηθελα σον και καλα σχεση περυσι και δεν μ καθοτανε με την καμια ετσι αποφασησα να μην αασχολουμε και μετα απο 4 με 5 μηνες ηρθε απο μονο του..αυτο δεν σημαινει οτι ντε και καλα μετα απο 5 μηνες θα κανεις σχεση απλα μην το σκεφτεσε.....ελπιζω να βοηθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login