Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι γάτες είναι πιο έξυπνες από τα σκυλιά. Είδατε ποτέ οχτώ γάτες να τραβάνε ένα έλκυθρο στο χιόνι;
Πέμπτη, 16 Μαΐου

αυτοικανοποιουμαι και ντρεπομαι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123809 από miracle_blue_sk στις 07 Νοεμβρίου 2013, 2:56μμ

miracle_blue_sk

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Ειμαι 18 χρονων , αυτοικανοποιουμαι μερικες φορες , μαρεσει καπως ομως οταν τελειωνει η πραξη ντρεπομαι πολυ .
Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση κι οποιος θελησει ας μου απαντησει , ειναι η αυτοικανοποιηση αμαρτια η θεωρειται ανηθικη ?
για τα αγορια ξερω οτι θεωρειται φυσιολογικο και οτι δεν ειναι μυστικο ενω για τα κοριτσια ειναι διαφορετικο , αλλο να ακους οτι ενα αγορι αυνανιζεται κι αλλο οτι ενα κοριτσι αυνανιζεται.
Μου εχει τυχει καποιες φορες να κλαψω γιατι ενοιωθα ασεμνη , το μονο που με παρηγορει(οχι παντα) ειναι το οτι ειμαι παρθενα γιατι ετσι εχω μια αγνοτητα . Νοιωθω οτι ειμαι το μονο κοριτσι που το κανει απο ολα τα κοριτσια που ξερω ,εχω ρωτησει καποια κι ειπαν οτι δε το κανουν και οτι δεν τους ερχεται σεξουαλικη επιθυμια η οτι σιχαινονται , εγω ημουνα ειλικρινης ειπα οτι το κανω μερικες φορες, ειναι ασχημο να βλεπω τα αλλα κοριτσια σεμνα κι ηθικα ενω εμενα ασεμνη και ανηθικη.
Και οταν ημουνα παιδι το εκανα τοτε με ευχαριστηση , δεν ενοιωθα ντροπη , ομως ειχε τυχει καποιες φορες να με δουν οι γονεις μου και θυμωσαν και με χτυπησαν λεγοντας μου μη το κανεις αυτο ειναι κακο, δε τους κατηγορω ισως αντεδρασαν ετσι επειδη ειμαι κοριτσι η μπορει να πιστευουν οτι ειναι αμαρτια .
Τοτε ενοιωθα το μονο ατομο που το κανει αυτο , το ειχα πει και στη ξαδερφη μου και της προτεινα να το κανουμε μαζι ομως θυμωσε κι ειπε να σταματησω γιατι θα το πει στους γονεις μου.
Γενικα δε μαρεσει που καποιοι ανθρωποι κρινουν οσους αυνανιζονται , αυτοι οι ανθρωποι συνηθως ειναι αυτοι που ειναι πολυ πολυ κοντα με τη θρησκεια γιατι και η θρησκεια απο οσο εχω διαβασει αμαρτια το θεωρει.
Και αν δεν ειναι αμαρτια γιατι καποια ατομα οταν ειναι να μιλησουν γιαυτο το θεμα ειτε κανουν πλακα με αυτο και κοροιδευουν η γελανε πονηρα ? εγω μπορει να ντρεπομαι ομως οταν ειναι να μιλησω γιαυτο ειμαι σοβαρη γιατι ξερω οτι ειναι ενα σοβαρο θεμα .
      
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123879 από kostakis21 στις 10 Νοεμβρίου 2013, 10:29μμ

kostakis21

μέλος από: 5/11/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
δεν εισαι ανι8ικη αμα ισουνα ανι8ικη 8α γαμιοσουνα με πολλουσ .και πολλεσ κοπελεσ το κανουν απο τι ξερω .δεν χριαζετε να ντρεπεσε επιδη δν το κανουν οι φιλεσ σου .οσο για τη 8ρισκεια ειναι αμαρτεια αλλα δεν 8α ιταν μεγαλητερη αμαρτεια αμα γαμιοσουνα δεξια κ αριστερα ??? τριψε το μουνακι σ και μιν εχεισ τιψεισ ουτε ντροπεσ .δικια σ ειναι η ζωη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123889 από thbong στις 11 Νοεμβρίου 2013, 8:17μμ

thbong

Εικονίδιο
μέλος από: 11/11/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
οχι δεν χρειαζετε να ντρεπεσε η να εσθαναισε τυψεις!!και εγω σε μικροτερη ηλικια οταν ρωταγα κοριτσια αμα το κανανε αυτο μ λεγανε οχι αλλα μολις περασανε καποια χρονακια βγαλανε τα απλυτα τους στη φορα!!εγω δηλαδη που αυνανιζομαι απο τοτε που θημαμε τον εαυτο μου?(ειμαι κοριτσι ηλικιας 14)
αυτα απο εμενα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login