Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτου σου!
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Παρθενα σε μεγαλη ηλικια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123853 από eewqrrrewrr στις 09 Νοεμβρίου 2013, 7:16μμ

eewqrrrewrr

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/11/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
καλησπερα παιδια
υπαρχει ενα σοβαρο προβλημα
ειμαι παρθενα
ειμαι 97 κιλα και 1.79 και 27 χρονων
πειτε μου καπος να την χασω σας παρακαλω δεν θελω να την χασω με καποιο εργαλιο θελω να βρω ενα καλο αγορι.

Ευχαριστω πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123855 από eewqrrrewrr στις 09 Νοεμβρίου 2013, 7:28μμ

eewqrrrewrr

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/11/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
καποιος /.?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123866 από MixHarder στις 09 Νοεμβρίου 2013, 10:07μμ

MixHarder

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Δεν είναι 100% ότι την πρώτη φορά χάνεις και την παρθενιά σου :/ και θα σου πρότεινα να βρείς κάνα καλό αγόρι που να το αγαπάς για να είναι η πρώτη σου φορά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123874 από aldebaran στις 10 Νοεμβρίου 2013, 12:03μμ

aldebaran

Εικονίδιο
μέλος από: 3/11/2011
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Φίλη μου θα είμαι απόλυτα ειλικρινής μαζί σου. Οι άντρες ελκόμαστε από την εξωτερική εμφάνιση! Ναι ασφαλώς και ο χαρακτήρας παιζει καποιο ρόλο αλλά το πρώτο που κοιτάμε, το πρώτο που ψάχνουμε , το πρώτο που μας τραβά είναι η εξωτερικη εμφάνιση της γυναίκας. Άδικο, το ξέρω αλλά έτσι είναι η φύση μας , δεν το ελέγχουμε... Στο θέμα μας τώρα... για να βρεις γκόμενο θα πρεπει να δουλεψεις την εμφανιση σου. Ακομα και αν μια κοπελα δεν εχει ωραιο προσωπο αλλα εχει ωραιο σωμα θα εχει σιγουρα τις κατακτησεις της (και το αντιθετο). Εισαι 100 κιλα και 1.79 πρεπει να αδυνατήσεις ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ!! Βαλε χρονοδιαγραμμα το ερχομενο καλοκαιρι, εχεις αρκετο χρονο για να δεις δραστικα αποτελεσματα αν ξεκινησεις απο ΤΩΡΑ! Σταματα να τρως αηδιες και μεγαλες ποσοτητες, ξεκινα και σταδιακα γυμναστικη. Επειδη εχω περασει απο παρομοια φαση θα σου πω οτι το μυστικο για να αδυνατησεις ειναι η ΥΠΟΜΟΝΗ, μην βιαζεσε να δεις αποτελεσματα σε μια βδομαδα, μην ζυγιζεις τον εαυτο σου καθε μερα, τα πρωτα αποτελεσματα ερχονται μετα απο 1-2 μήνες. Πρόσεξε ! Εισαι 27 χρονων! Τι γαματη ηλικια! Εισαι σε μια φαση της ζωης σου που θα πρεπει να αποφασισεις αν θα εισαι για παντα η χοντρη, παρθενα και οποια αλλη ταμπελα σου βαζουν ή θα πάρεις την ζωη στα χέρια σου και θα την πλάσεις όπως εσύ θέλεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login