Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Γυμναστική Ακαδημία: Ένα μοντέρνο σχολείο, όπου το ποδόσφαιρο είναι μάθημα.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Στραβό πέος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123934 από Snipers στις 15 Νοεμβρίου 2013, 12:29μμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0

Γεια σας παιδια ειχα γραξει αλλο ενα θεμα σχετικα με το μεγε8ος του πεους μου αλλα αφου οι απαντησεις με σιγουρεψαν για το μεγεθος του οτι μεχρι 21 μεγαλωνει και ειμαι 16 ειμαι καλυμενος.Τωρα οσο για το στραβο μου πεος για οπιους δεν ειδαν το προηγουμενο ποστ μου ειναι 13κ' μισο εκατοστα και ειναι στραβο στα αριστερα(οπιος ξερει πως να μετρησω την κλιση του να σας βοηθησω ας μου πει),οπως ελεγα ειναι στραβο προς τα αριστερα και οπως εμα8α απο την μανα μου μικρος μου ειχε κανει κατι στο δεξι μου ποδι επειδη πιο μικρος το αριστερο ηταν λιγο μεγαλυτερο και προσφατα ειδα οτι το δεξιο αρχιδακι μου :D ειναι πιο μεγαλο απο το αριστερο λετε να πεζει οτι η δεξια μερια του σωματος μου δεν ειναι αρκετα αναπτυγμενη ωστε να 'φτασει'την αριστερη?Κιολας 8ελω προτασεις αμα γινετε να φταχτει απο γιατρο η απο διαφορες με8οδους που ξερετε η εχετε ακουσει.Ειχα δει οτι αμα πινω χαμομηλι με λεμονι/μελι θα βοηθησει την αναπτυξη του πεους μου,ειναι αληθεια? Ευχαριστω και αποδεκτες απαντησεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123936 από M1k3y στις 15 Νοεμβρίου 2013, 3:23μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Σε όλους μας στραβό είναι (υπό κλίση), δε χρειάζεται να κάνεις κάτι.

Και όχι, το χαμομήλι δε μεγαλώνει το πέος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123951 από kotos στις 16 Νοεμβρίου 2013, 4:17μμ

kotos

Εικονίδιο
μέλος από: 12/11/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Φιλε κι εμενα ειναι στραβο και φαινεται πολυ ομως ειναι 19 cm!δεν ειναι τιποτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123970 από gianman στις 17 Νοεμβρίου 2013, 4:54μμ

gianman

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2013
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
Κι εμένα έχει κλίση προς τα αριστερά και κάνει την δουλειά του κανονικά! Μην αγχώνεσαι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login