Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
"Αν δεν ξέρεις για ποιο λόγο χρειάζεσαι τα Windows, τότε δεν τα χρειάζεσαι". Bill Gates
Τρίτη, 23 Απριλίου

ΘΕΛΩ την οικογενεια του κολητου μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124070 από CityDaBong στις 02 Δεκεμβρίου 2013, 11:22μμ

CityDaBong

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Μαγκες δεν ξερω τι να κανω ειμαι καθε μερα σπιτι του κολητου μου και ο κολλητος ζει με την αδελφη και την μητερα του η αδελφη του εχει τοσο ωραια βυζια και κωλο και τσιμπουκοχειλα που καθε φορα που παω ειμαι σε στυση και οχι μονο αυτο αλλα στην κρεμαστρα τους εχει μονο σουτιεν και στρινκ και αναγκαζομαι να τραβαω μ@λ@κια στο μπανιο τους επισης η μανα του ειναι πολυ ωραια βυζαρες και ενα κολποοο αχχχχ και ειναι και λιγο αγρια και μου ερχεται στυση σε 5 λεπτα καθε φορα που την βλεπω επισης εχω κανει πολλες ερωτικες φαντασιωσεις με τον κολλητο μου να του την βαζω απο πισω να μου παρνει πιπα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124076 από madness2012 στις 03 Δεκεμβρίου 2013, 5:24μμ

madness2012

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Είσαι έφηβος κι έχεις ορμές!Αυτό είναι όλο :P ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124119 από boxerakias στις 06 Δεκεμβρίου 2013, 1:55πμ

boxerakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/3/2012
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Δεν ειναι τίποτα, κοιμησου με το αλλο πλευρό και θα σου περάσει......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124577 από Requiem στις 07 Ιανουαρίου 2014, 5:53πμ

Requiem

μέλος από: 7/1/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(CityDaBong@02 Δεκεμβρίου 2013)
Μαγκες δεν ξερω τι να κανω ειμαι καθε μερα σπιτι του κολητου μου και ο κολλητος ζει με την αδελφη και την μητερα του η αδελφη του εχει τοσο ωραια βυζια και κωλο και τσιμπουκοχειλα που καθε φορα που παω ειμαι σε στυση και οχι μονο αυτο αλλα στην κρεμαστρα τους εχει μονο σουτιεν και στρινκ και αναγκαζομαι να τραβαω μ@λ@κια στο μπανιο τους επισης η μανα του ειναι πολυ ωραια βυζαρες και ενα κολποοο αχχχχ και ειναι και λιγο αγρια και μου ερχεται στυση σε 5 λεπτα καθε φορα που την βλεπω επισης εχω κανει πολλες ερωτικες φαντασιωσεις με τον κολλητο μου να του την βαζω απο πισω να μου παρνει πιπα...

κατούρα κ λίγο να σου περάσει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login