Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η μετάφραση είναι σαν τη γυναίκα: Όταν είναι πιστή δεν είναι όμορφη και όταν είναι όμορφη δεν είναι πιστή.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Profilaktika , kai goneis

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124089 από Pontikois στις 04 Δεκεμβρίου 2013, 3:00μμ

Pontikois

Εικονίδιο
μέλος από: 4/12/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
geia σας , prin από 2 μέρες βρήκα στο δωμάτιο των gonion μου polla προφυλακτικά νομίζω ότι ήταν 12 ...

Τώρα ημε 13 χρωνων και ήθελα να τα δοκιμάσω πως είναι και βρήκα την κατάληλη στιγμή και το φόρεσα , το πρόβλημα είναι ότι μόλις τελιωσα το πέταξα στο καζανάκι ...

Μήπως έκανα λάθος που το πέταξα εκεί ? Και αν ναι που πρέπει να τα πετάω άλλη φορά ,,,

δεν πρέπει να τα πετάξω σε κάδους γιατί θα το δει η μάνα μου ότι τα πήρα.

Και ξέχασα να σας το πω , εκεί που τα πείρα ειτάνι 12 τώρα είναι 13 αλλά ήταν σε κάτω κάτω κολημενα από 3 το καθένα και ήταν 4 και εγώ πήρα ένα από το ένα ζευγάρι και τα αλλά τα έκρυψα πίσω από την ντουλάπα , τη θα γίνη άμα καταλάβει η μάνα μου ότι λειπη το ένα ζευγάρι ??

Ο πατέρας μου δεν είναι σπίτι και για άλλες 2 εβδομάδες λέτε να το καταλάβει η μάνα μου ?

Α ναι κε ξεκασα , είναι λογικό οι γονείς μου να κάνουν σεξ ? η μητέρα μου είναι 38 και ο πατέρας 43
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124091 από grigorismezes στις 04 Δεκεμβρίου 2013, 3:34μμ

grigorismezes

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2013
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
φιλε και εμενα τοσο ειναι οι γονεις μου ..αλλα δεν ξερω αμα το κανουν
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #124092 από anna mp στις 04 Δεκεμβρίου 2013, 4:13μμ

anna mp

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοιτα..δεν νομιζω να σου πει τιποτα εισαι δεκατριων λογικο να εχεις αποριες..κλτερα να το εβαζες σε μια χαρτοπετσετα κ να το πετουσες στον καδο κνεις δν θα καταλαβαινε τιποτα.και αν δει οτι λειπει εσενα μπιρει καν να μην φανταστει οτι το πηρες εσυ..μπορει να σκευτει οτι το εχασε...
Και κτι τελευταιο..εννοειτε οτι ειναι φυσιολογικο..να κανουν σεξ..ειναι ορμονες..ειναι αναγκες...κ ποσο μαλλιν αν ειναι το ιδιο ερωτευμενη οπως τοτε..
Οι δοκοι μ κανουν..
Η μητετα μ ειναι 36κ ο πατερας μ 40:)
Αν σ καλυψα πατα αποδεκτη:'
)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login