Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Η φλασιά έκαψε φλάντζες.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

χωρις οργασμο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124126 από souric στις 06 Δεκεμβρίου 2013, 3:46μμ

souric

Εικονίδιο
μέλος από: 6/12/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια...ελπιζω να με δεχτειτε στην παρεα σας...εχω ενα προβληματακι στο οποιο οι συμβουλες σασ θα ηταν πολυτιμες...λοιπον εχω μια σχεση εδω και ενα χρονο.Ενω λοιπον στην αρχη ειχαμε μια υπεροχη χειμια στο σεξ και ολα πηγαιναν καλα,ειναι ο πρωτος αντρας που με εχει κανει να νιωσω τον οργασμο,αυτο σιγα σιγα εχει ξεθυμανει...πλεον το κανουμε το πολυ μια φορα την εβδομαδα και σαυτην εγω δεν το απολαμβανω..για την ακριβεια τον νιωθω μεσα μου αλλα δεν αισθανομαι καποια ιδιαιτερη ευχαριστηση,με αποτελεσμα αυτο να με ξενερωνει,αλλα δεν θελω να του το πω,ακομα τουλαχιστον...μηπως ξερετε σε τι οφειλετε αυτο και πως μπορω να το αντιμετοπισω ετσι ωστε να περναμε και οι δυο το ιδιο ομορφα...ευχαριστω πολυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124202 από Spartan Fighter στις 09 Δεκεμβρίου 2013, 11:08μμ

Spartan Fighter

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2013
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Ο μόνος τρόπος είναι να του μιλήσεις ώστε να καταλάβει και εκείνος το προβλημά σου και να σε βοηθήσει. Πιστεύω πως σε μία σχέση πρέπει να τα συζητάνε αυτά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124208 από faidra:) στις 10 Δεκεμβρίου 2013, 10:52πμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Έχει απόλυτο δίκιο ο φίλος απο πάνω.Ειδικά αν είστε και κάποιο καιρό μαζί υπάρχει μια άνεση πιστεύω.
Πέρα απ αυτό όμως, γιατί δεν δοκιμάζετε και τίποτα έξω απο τα συνηθισμένα; Κάποιο περίεργο μέρος,παιχνίδια, ό,τιδήποτε! Απλώς και μόνο για να σας ανανεώσει.Φαντασία να υπάρχει!
Το παν όμως είναι να το συζητήσεις μαζί του, αν κάτι δεν πάει καλά απ την μεριά σου λογικά θα το έχει καταλάβει και αυτός.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login