Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ο μόνος τρόπος για να προλάβεις το τρένο είναι να χάσεις το προηγούμενο.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

ποσοι ερωτικοι συντροφοι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124200 από xristina95 στις 09 Δεκεμβρίου 2013, 9:47μμ

xristina95

Εικονίδιο
μέλος από: 14/8/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Η ερωτηση ειναι και για τις γυναικες αλλα και για τους αντρες. Σημερα γενικα ειναι γνωστο οι αντρες κ οι γυναικες δν ειναι το ιδιο στο θεμα του σεξ. Εγω προσωπικα εχω παει με 3 και επειδη δεν ειμαι ο τυπος που πηγαινει με τον οποιοδηποτε, νιωθω ο αριθμος να με κραταει πισω συνεχως. Εμενα αμα το αγορι μου πχ αν μου ελεγε οτι εχει παει με 10 θα μου φαινοταν νορμαλ, αλλα δεν θα ισχυε το ιδιο αν του το ελεγα κατι τετοιο εγω. Ποια ειναι γνωμη σας για το θεμα? Πιστευετε οτι οι αντρες κ οι γυναικες θα πρεπε να ναι τ ιδιο στο θεμα του σεξ? Με ποσους θα αν σας ελεγε ο/η συντροφος σας οτι εχει παει (δεν) θα σας κακοφαινοταν?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124201 από Aprospelastos στις 09 Δεκεμβρίου 2013, 10:23μμ

Aprospelastos

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Αστοχη ερωτηση κατα την προσωπικη μου αποψη.Αν ο συντροφος σου πιστευει οτι επειδη εχεις παει με πολλους εισαι καποιο ειδος π****νας τοτε εγω θα τον ειχα ξεγραψει.Εχουμε και τα ιδια χρονια παναθεμα σε...και γω με 3 εχω παει και με την μια τα εχω ακομα.

Δεν μπορω να καταλαβω πως σκεφτεστε εσεις οι γυναικες εδω περπαταω στον δρομο και ακουω κοριτσια να λενε "η Ταδε πηδηχτηκε με τον Μπαμπη τον Σουγια απο το πρωτο βραδυ...ειναι μεγαλη πουτανα".Για τον Μπαμπη ομως τιποτα ε??Με την ιδια λογικη αυτος ειναι ζιγκολο...δεν μπορω να καταλαβω πως γινεστε ρατσιστριες με τον ιδιο σας τον ευατο.

Ισοτητα πρεπει να υπαρχει σε ολα τα θεματα αν θελουμε να μην αυτοαποκαλουμαστε ΖΩΑ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124210 από faidra:) στις 10 Δεκεμβρίου 2013, 11:02πμ

faidra:)

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2011
μηνύματα: 113 αποδεκτές 0
Δεν έχει ιδιαίτερη σημασία αν έχεις πάει με πολλούς ή λίγους, ούτε λέει κάτι για το ποιος είσαι φυσικά.Στο κρεβάτι του ο καθένας κάνει ό,τι θέλει.Αν απο την άλλη κάποιος θέλει να υπερηφανεύεται που έχει ρίξει 10 γκόμενες (μετά συγχωρήσεως) στην κοπέλα του και του κακοφαίνεται ο αριθμός "3" απο την μεριά της, τότε δικό του κόμπλεξ ξεκάθαρα.
Δεν υπάρχει ιδανικός αριθμός σε αυτό, όπως νιώθει ο καθένας πράττει.Κι αν ο κάποιος που έχεις επιλέξει να έχεις δίπλα σου σε κρίνει με βάση αυτό, τότε καλά θα κάνεις να συζητήσεις πολύ μαζί του ή να τον ξεφορτωθείς μια και καλή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login