Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η άσπρη σοκολάτα υπάρχει για να λερώνονται και τα μαύρα παιδάκια.
Σάββατο, 4 Μαΐου

πρώτη φορά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #124365 από MusicIsMyTherap στις 25 Δεκεμβρίου 2013, 7:11μμ

MusicIsMyTherap

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Εγώ και το αγόρι μου βλέπουμε την σχέση μας σοβαρά και αποφασίσαμε να προχωρήσουμε. Εκείνος έχει ήδη " ολοκληρώσει σχέσεις " ενώ εγώ αντιθέτως δεν έχω καμία εμπειρία. Να αναφερω ότι και οι δυο μας είμαστε 17. Ξέρει πως εγώ είμαι παρθένα αλλα δεν ξέρω πως να τον ικανοποιήσω και τι να κάνω. Θα εκτιμούσα αν με βοηθούσατε με λίγες συμβουλές για τα προκαταρκτικά και το σεξ. Ευχαριστώ προκαταβολικά. ^_^
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #124369 από InaraMagic στις 25 Δεκεμβρίου 2013, 7:31μμ

InaraMagic

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Λοιπον κοπελα μου πες του να σε μεταχειριστη καλα εγω πιστευω πως αυτο υθα κανει και πες του οτι ειναι η πρωτη σου φορα και να μην εχεις ανχος βεβαια θα πονεσεις λιγφο
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #124370 από ntenimarkora στις 25 Δεκεμβρίου 2013, 9:31μμ

ntenimarkora

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2013
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να είσαι χαλαρη
Να τον παροτρινεις να βαλει προφιλακτικο.
Να επιδιωξεις την ικανοποιηση σου και να μην σε νοιάζει αν ο αλλος ικανοποιηθει, αυτος ξερει οτι θα ικανοποιηθει. εσυ δεν το ξερεις γιαυτο να του επιβάλεις να σε ικανοποιησει στο μεγιστο. Μην τελειωσει και εσυ έχεις μινει έτσι :P
Να μην φοβιθεις ουτε να αγχωθεις γιατι είναι απολυτος φυσιολογικο το σεξ για τα ζωντανα πλασματα.
ΣΤΑ προκαταρκτικα κανε φιλια αγκαλιες στοματικα και κυριως εκεινος να κανει σε εσενα, γιατι αυτο θα σε βοηθησει να διεγερθεις και να ευχαριστηθεις καλυτερα το τελικο παρτ.
Μην τον αφησεις να φυγει αμα δεν σου έχει δώσει την πιο καλη εμπειρία πρωτης φοράς :P
αυτα.
καλη τυχη :P
αααααααα και αν γινει κατι ασχημο μην τρελαθεις. Ολα είναι μια εμπειρια και θέλουν ψυχραιμια.

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login